رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا – اردن (تکمیلی)

یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ 13:26
عمادرضا محسن نژاد، امیرمهدی سعیدی نوا و محمد کاظمی به دیدار فینال راه یافتند
مسابقات 3 وزن پایانی رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از ساعت 11 صبح امروز در شهر امان کشور اردن در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان مسابقات مقدماتی امیرمهدی سعیدی نوا در وزن 65 کیلوگرم، محمد کاظمی در وزن 71 کیلوگرم و عمادرضا محسن نژاد در وزن 80 کیلوگرم با شکست تمامی رقبا به دیدار فینال راه یافتند.
نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 65 کیلوگرم امیرمهدی سعیدی نوا در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر مقابل زید حاتم ناقوج از اردن به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه 6 بر 3 از سد دانیار کاناگاتبک از قزاقستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. سعیدی نوا در این مرحله با نتیجه 13 بر 4 مقابل ژنگی هان از چین به برتری رسید و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار به مصاف فیاض بک اشمیرزایف از ازبکستان می رود.
در وزن 71 کیلوگرم محمد کاظمی در دور اول با نتیجه 8 بر 6 از سد دایچی تسوتسومی از ژاپن گذشت. وی در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر یوان لی از چین را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. کاظمی در این مرحله با نتیجه 3 بر 1 مقابل ابیلمنصور آخالبک از قزاقستان پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با بهروزبک والیف از ازبکستان کشتی می گیرد.
در وزن 80 کیلوگرم عمادرضا محسن نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور با توجه به مصدومیت هایلونگ وی از چین به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت. محسن نژاد در این مرحله با نتیجه 7 بر صفر محمد سلطان زادا از ترکمنستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال با یرکبولان آناپیا از قزاقستان پیکار می کند.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق از ساعت 18:30 امروز برگزار می شود.


برچسب ها :