نسخه چاپی

رضا اسماعیلی:

حضور رئیس فدراسیون در کرمان نقطه عطفی برای کشتی استان بود
به دنبال بالا بردن دانش فنی و علمی مربیان هستیم
 • ۱۱:۲۰ ۱۳۹۹/۸/۳
 • رضا اسماعیلی گفت: حضور رئیس فدراسیون در استان کرمان نقطه عطفی برای کشتی استان بود.

  رضا اسماعیلی رئیس هیأت کشتی استان کرمان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی سفر دو روزه ای را به استان کرمان برای بررسی مشکلات و وضعیت کشتی در استان داشت.

  وی ادامه داد: وقتی رئیس فدراسیون در یک استان حضور پیدا می کند، کمک شایانی به حل مشکلات کشتی در آن منطقه می شود، چراکه با جلساتی که با مسئولان از جمله استاندار، نمایندگان مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان برگزار می کند، نتایج خوبی حاصل می شود و می توانم بگویم که حضور ایشان در کرمان نقطه عطفی برای کشتی استان بود.

  اسماعیلی گفت: از جمله کارهای پیگیری شده در سفر رئیس فدارسیون کشتی، هماهنگی برای ساخت خانه های کشتی و سالن های ورزشی کشتی در شهرهای استان و همچنین همکاری صنایع و بنگاه های اقتصادی با هیأت کشتی استان به جهت پشتیبانی از ورزش ملی در کرمان بود.

  وی افزود: در دیدار آقای دبیر با استاندار نیز مقرر شد هرساله جامی با نام سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان برگزار شود که در قالب برگزاری رقابت های قهرمانی کشور بزرگسالان خواهد بود. ضمن اینکه مقرر شد تمامی شهرهای استان کرمان صاحب هیأت کشتی شوند.

  رئیس هیأت کشتی استان کرمان تصریح کرد: این سفر دو روزه باعث شد تا مسئولان توجه بیشتری به کشتی کرمان داشته باشند و قول های همکاری به جهت تجهیز سالن های ورزشی و همچنین برگزاری کارگاه های فنی برای مربیان و داوران داده شد.

  وی در مورد برنامه های کشتی استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: ما طی یک برنامه چهارساله به دنبال رشد و ارتقاء کشتی در استان از طریق بالا بردن سطح دانش فنی و علمی مربیان در کرمان هستیم و امیدوارم با تصمیماتی که در سفر آقای دبیر در کرمان گرفته شد، در آینده شاهد اثرات مثبت خوبی برای کشتی استان در سطح کشور باشیم.

  http://iawf.ir/lnks/59175/-.aspx