رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور - تهران

جمعه ۱۹ آبان ۱۴۰۲ 18:02
تیم مازندران بعنوان قهرمانی رسید
رده بندی تیمی و انفرادی مسابقات مشخص شد
رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور روز های ۱۸ و ۱۹ آبان ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رده بندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر است:

1- مازندران 180امتیاز  2- تهران ۱۵۵ امتیاز 3- همدان ۱۱۰ امتیاز 4- لرستان  ۸۵ امتیاز 5- البرز ۸۰ امتیاز 6- توابع تهران ۷۲ امتیاز ۷_ خراسان رضوی ۶۹ امتیاز 8- قزوین ۴۴ امتیاز 9- کرمانشاه ۴۱ امتیاز 10- گیلان ۴۰ امتیار

رده بندی انفرادی اوزان دهگانه به شرح زیر است:‌

45 کیلوگرم:

1-محمدامین ساقی(تهران) 2-امیرعباس علیزاده(مازندران) 3-دانیال صفری(همدان) 3-امیرحسین صابری نژاد(اصفهان) 5-نیما آبی(البرز) 5-حسین یاراحمدی(لرستان) 7-روح الله عباسی(قزوین) 8-ابوالفضل گیلانی(سمنان) 9-امیرحسین امجدی(کردستان) 10-سینا اردو(خراسان رضوی)

48 کیلوگرم:

1-امیرحسین محمدی مقدم(لرستان) 2-سام ارشد(تهران) 3-امیرحسین شعبانپور(مازندران) 3-سعید قلندرنما(تهران ب) 5-محمدپرهام حسین نژاد(قزوین) 5-علی اصغر مصطفایی نیا(کرمان) 7-علی مهران زاده(گلستان) 8-محمدمعین باقری(یزد) 9-امیرمحمد دهنار(قم) 10-امیرمحمد عبدالملکی(کردستان)

51 کیلوگرم:

1-سام سیار(تهران) 2-سیدطاها هاشمی(مازندران) 3-بنیامین امیدی(گیلان) 3-امیررضا جودی(البرز) 5-پوریا حبیبی(تهران ب) 5-محمدرضا شهسواری(قزوین) 7-علیرضا عیسی بازکیائی(توابع تهران) 8-یاسین زارع زاده(خراسان رضوی) 9-امیرحسن پرویزی(کرمانشاه) 10-علیرضا علیزاده(فارس)

55‌ کیلوگرم:

1-ابوالفضل کوشکی(لرستان) 2-محمدحسین شعبانلو(همدان) 3-امیرعلی غضنفری(مازندران) 3-رضا شمسی پور(توابع تهران) 5-بنیامین دارابی(کرمانشاه) 5-علیرضا بیک خورمیزی(یزد) 7-محمد عموئی(البرز) 8-مهدی حسن زاده(قم) 9-محمدحسین رضائی(گلستان) 10-حمیدرضا پروینی(قزوین)

60 کیلوگرم:

1-کامران فضلی(مازندران) 2-کسری قدرتی(البرز) 3-محمدجواد اصغری(گیلان) 3-یوسف مقدسی(همدان) 5-محمدحسین سبزی زاده(کرمانشاه) 5-شایان اردو(خراسان رضوی) 7-محمدمهدی حسن زاده(تهران ب) 8-محمدحسین هودی(توابع تهران) 9-محمدسینا عبدی(کیش) 10-حسین غیاث(زنجان)

65 کیلوگرم:

1-ماهان کاوسی(مازندران) 2-سالار پیمانی(آذربایجان شرقی) 3-مهران حسنی(تهران) 3-آریوبرزن محمدی(البرز) 5-علی بابا(قم) 5-امیرحسین محمدی(کرمان) 7-پارسا حسنوند(لرستان) 8-محمد زارعی(قزوین) 9-امیرحسین حیدری(کردستان) 10-امیرحسین امیری(کرمانشاه)

71 کیلوگرم:

1-سبحان اسمی(توابع تهران) 2-ابوالفضل شمسی پور(تهران) 3-محمد انصاری(خراسان شمالی) 3-صالح محمدی(قم) 5-محمدطاها شکری(همدان) 5-مبین معصومی(آذربایجان شرقی) 7-یونس خناری()قزوین 8-امیرعلی فراستی(خراسان رضوی) 9-وحید کریمی(البرز) 10-ارشیا علیائی(آذربایجان غربی)

80 کیلوگرم:


1-رضا افشار(مازندران) 2-پارسا طاوسی(همدان) 3-شایان ابوالفتحی(لرستان) 3-امیرحسین رحمت آبادی(کرمانشاه) 5-پیمان زمانی(تهران) 5-محمدعرفان فرضی(زنجان) 7-محسن سعادتی(خراسان شمالی) 8-محمدجواد شاه بیکی(گلستان) 9-شادیان مرادی(مرکزی) 10-اردوان سلطانی(کردستان)

92 کیلوگرم:

1-امیررضا علیپور(خراسان رضوی) 2-امیرحسین محمدی(مازندران) 3-محمدصالح عزتی راد(همدان) 3-امیرمحمد رحیمی(تهران) 5-سیدسام دانش فر(توابع تهران) 5-مهربد علیزاده(سمنان) 7-امیررضا شیری(اردبیل) 8-امیرحسین مرکدی(البرز) 9-حسین زرگر(تهران ب) 10-دانیال بهادری فر(لرستان)

110‌ کیلوگرم:

1-امیرحسین نقدعلی پور(تهران) 2-امیرمحمد شفائی(خراسان رضوی) 3-محمد فیروزجاهی(مازندران) 3-ابوالفضل براتی(همدان) 5-محمدطاها حسینی(کردستان) 5-امیرحسین صفری(گیلان)7-امیرعلی خداکرمی(توابع تهران) 8-ابوالفضل شرفی(فارس) 9-سیدهستیار حسینی(آذربایجان غربی) 10-امیرحسین قارداشی(البرز)


نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده است:




برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون