رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور _ تهران

شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ 22:19
تیم خوزستان بعنوان قهرمانی رسید
رده بندی تیمی و انفرادی مسابقات مشخص شد
رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور، یادواره شهیدان کوروش و داوود علی پناه طی روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم خوزستان به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رده بندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر است:

۱_ خوزستان ۱۷۲ امتیاز ۲_تهران ۱۲۷ امتیاز ۳_ فارس ۱۰۰ امتیاز ۴_ توابع تهران ۹۱ امتیاز ۵_ لرستان ۹۰ امتیاز ۶_ مازندران ۸۵ امتیاز ۷_ کردستان ۶۰ امتیاز ۸_ اروند ۵۶ امتیاز ۹_ خراسان رضوی ۴۷ امتیاز ۱۰_قم ۴۷ امتیاز

۳۵ کیلوگرم:

1- محمدجواد عنایتی راد (خوزستان) 2- مهدی دمرچلی (توابع تهران) 3- محمدامین خشنودفر (اروند) و سینا غفوری (تهران س) محمدصدرا زاهد (اردبیل) و علی فتحیان (لرستان) 7- اشکان شیرازلو (تهران) 8- امیرعلی راغب فاز (خراسان رضوی) 9- محمدصالح نتجاتی (قم) 10- آرمین شهنوازی (سیستان و بلوچستان)

38 کیلوگرم:

1- پوریا رجعی (فارس) 2- بنیامین خزلی (تهران) 3- امیرمحمد حاجیوند (سهمیه خوزستان) 3- سبحان میرزائی (سهمیه تهران) 5- یوسف زارعی (بوشهر) 5- سوشیانت حسن پور (خوزستان) 7- محمدمهدی رجایی (لرستان) 8- ابوالفضل آتش کار (ایلام) 9- امید کوه کن نسب (خراسان رضوی) 10- مهدی پلاشی (کرمان)

41 کیلوگرم:

 1- محمدحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی) 2- ماهان حسینی نسب (لرستان) 3- حسین حیدری (کهگیلویه و بویراحمد) و آرش اشکانی (کرمان) 5- امیرعباس اخوان (مازندران) و امیرحسین بلاغی اینانلو (فارس) 7- ابوالفضل هواسی (ایلام) 8- محمد تیموری (البرز) 9- امیرمحمد ممبینی (خوزستان) 10- سیدمحمدامین موسوی محمدنژاد (اروند)

44 کیلوگرم:

1- آرمین قولی گله (سهمیه خوزستان) 2- ابوالفضل کرمی یگائی (خوزستان) 3- آلان ویسی (کردستان) 3- پیمان شکرپور (ایلام) 5- احمد بدرالدینی (کرمان) 5- رضا جلیلی (لرستان) 7- نیما ثنائی (توابع تهران) 8- داریوش قائد امینی (چهارمحال و بختیاری) 9- نیما ثنائی (توابع تهران) 10- محمدپویا بستان (بوشهر)

48 کیلوگرم:

 1- ابوالفضل محمدی (خوزستان) 2- کارو احمدی (کردستان) 3- یاسین تباشیر (خوزستان س) 4- امیررضا شهامت (گیلان) 5- ماهان گل انبوه (فارس) و امیرعلی مجازی (کرمان) 7- پرهام رحیمیان (کردستان س) 8- نیما اعظمی (کرمانشاه) 9- امیرمحمد شیرزاد (فارس س) 10- علی اصغر غلامی پور (لرستان)

52 کیلوگرم:

1- سامان گل انبوه (فارس) 2- ابوالفضل گلیردی (مازندران) 3- سیوان مهربانی (البرز) 3- احمد سلمانپور (قم) 5- محمدحسین حسینی (توابع تهران) 5- ابوالفضل زارع (مازندران) 7- محمدباقر محمودی (آذربایجان شرقی) 8- ابوالفضل مقدمی (سهمیه البرز) 9- نریمان سلیمانی (خوزستان) 10- اهورا امیدی (سهمیه خوزستان)

57 کیلوگرم:

1- مصطفی حسینوند (خوزستان) 2- ابوالفضل شیری (قم) 3- حبیب رنجبر (فارس) و محمدطاها ناصری (لرستان) 5- امیرحسین قلی پور (مازندران) و مصطفی جانمحمدی (تهران) 7- محمد کرم پور (خوزستان) 8- کسری فتحی (ایلام) 9- امیررضا آزادی (مازندران) 10- هادی عاشورزاده (مازندران)

62 کیلوگرم:

1- امیرمحمد فریدونی (لرستان) 2- امیرحسین بالازاده (اردبیل) 3- محمدمهدی بهروزی (فارس) 3- مهدی صباغ (مازندران) 5- آرشام همایون (سهمیه فارس) 5- محمد زمان (سهمیه تهران) 7- محمدمبین درویشی (ایلام) 8- امیررضا میرزانلو (توابع تهران) 9- امیرحسین سروری (تهران) 10- محمد امیر رشیدی (خوزستان)

68 کیلوگرم:

1- محمد کاظمی (خوزستان) 2- طاها نوری (مازندران) 3- امیرحسین جوهری (بوشهر) و مهرشاد کاری (تهران) 5- سید یاسین مسعودی (توابع تهران) و اسماعیل نبور (مازندران) 7- ابوالفضل کاظمی (مرکزی) 8- رامین حیدری (تهران س) 9- امیرمحمد بازوند (لرستان س) 10- امیرمحمد عظیمی خیام (کرمانشاه)

75 کیلوگرم:

1- رضا کریمی سرمیدانی (تهران) 2- علیرضا آقاجانی (مازندران) 3- میلاد خدادادی (توابع تهران) 3- سالار رمضانی (مازندران) 5- سهیل آذری (اروند) 5- ارشد حسینی (کردستان) 7- جعفر سلاطین (خراسان رضوی) 8- محمد سالارپره (سهمیه تهران) 9- ابوالفضل احمدی (همدان) 10- ماهان دولتیان (خوزستان)

85 کیلوگرم:

1- سام محمدی (تهران) 2- مهدی زارع (توابع تهران) 3- یزدان دل روز (خوزستان) و سانان معروفی (کردستان) 5- امیرعلی صالحی (همدان) و سیدمحمدطاها زاهدی (اردبیل) 7- محمدامین ابوالحسنی (قم) 8- محمد والی (البرز) 9- محمدکاظم افراسیابی (اروند) 10- احمدرضا شیرمهد (خوزستان س)

100 کیلوگرم:

1- محمد جهانگیری (اروند) 2- امیرمحمد یعقوبی (تهران) 3- آرین اسروش (گیلان) 3- امیرمحمد فرخی عیسوندی (خوزستان) 5- جواد محمدی (مازندران) 5- آرشام علی اصغری (گیلان) 7- محمدمهدی دروگر (گلستان) 8- آرین کنعانی (اردبیل) 9- رسول اجلال پور (خراسان رضوی) 10- پوریا علیزاده (توابع تهران)

نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده است:



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)