رقابت های کشتی دانش آموزان سراسر کشور – مشهد

پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ 18:16
قهرمانی مازندران و خراسان رضوی در کشتی آزاد و فرنگی
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی دانش آموزاس سراسر کشور (رده ی سنی نوجوانان) یادواره شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابوالفضل شمسی پور، طی روزهای 3 تا 6 مردادماه در سالن شهید حمیدی مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات و تیم های برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
رده بندی تیمی: 1- مازندران 168 امتیاز 2- تهران 133 امتیاز 3- لرستان 109 امتیاز 4- البرز 104 امتیاز 5- آذربایجان شرقی 87 امتیاز 6- کرمانشاه 61 امتیاز

45 کیلوگرم: 1- محمدرضا ساقی (تهران) 2- محمدحسین شعبانلو (همدان) 3- سجاد صارمی (لرستان) و محمدرضا حقیقتی (فارس) 5- محمدرضا دالویی (خوزستان) و بنیامین امیدی (گیلان)
48 کیلوگرم: 1- شایان اردو (خراسان رضوی ب) 2- رضا گوران (مازندران) 3- امین سلمان پور (آذربایجان شرقی) و محمد عمویی (البرز) 5- شاهین رضایی (فارس) و امیرحسین علیزاده (خراسان شمالی)
51 کیلوگرم: 1- حسین احمدی (مرکزی) 2- دانیال کاظمی (البرز) 3- دانیال حکیمی (مازندران) و محمدرضا رضایی (گلستان) 5- محمدامین ابراهیمی (آذربایجان غربی) و مهدی صبوحی (خراسان رضوی الف)
55 کیلوگرم: 1- مهدی حسین زاده (مازندران) 2- آرمین شیرزادی (کرمانشاه) 3- محمدحسین پیری پور (لرستان) و ادریس بوربور (تهران) 5- سید ابوالفضل کیاروستا (البرز) و محمد مرادی (شهرستان های تهران)
60 کیلوگرم: 1 سجاد پیردایه (لرستان) 2- سعید فاتحی (آذربایجان شرقی) 3-ابوالفضل زاهدیان (مازندران) و حسین رشتیانی (تهران) 5- پارسا بهرامی (کرمانشاه) و محمدرضا صفی خانی (قزوین)
65 کیلوگرم: 1- طاها قرابی (البرز) 2- حسین محمدنژاد (تهران) 3- محمدرضا باخدا (مازندران9 و رضا حسن زاده (خراسان رضوی الف) 5- امیرحین غلامی (شهرستان های تهران) و سینا بازگیر (لرستان9
71 کیلوگرم: 1- مهدی یوسفی (تهران) 2- ابوالفضل حسینی (مازندران) 3- علیرضا جعفری (زنجان) و امیرمهدی مقدم داودلی (خراسان رضوی الف) 5- محمد نقدی (قزوین) و محسن محسنی (کرمان)
80 کیلوگرم: 1- پوریا رضایی (مازندران) 2- علیرضا محمدی (خوزستان) 3- هومن بهزادپور (لرستان) و سیاوش روستایی (البزر) 5- آراز خدایی (آذربایجان شرقی) و یاسین فراهانی (همدان)
92 کیلوگرم: 1- حسن خسروی (تهران) 2- عرفان عباسی (آذربایجان شرقی) 3- امیربهادر خرمی (لستان) و امیررضا دلیری (کرمانشاه) 5- نوید محمدپور (اردبیل) و مهدی جعفرنژاد (گیلان)
110 کیلوگرم: 1- طاها فدایی (مازندران) 2- حسین دلاور (مرکزی) 3- امیرحسین تقی زاده (البرز) و علی ابوالفتحی (همدان) 5- محمدامین محمدی (کرمانشاه) و شایان عبدوندی (خراسان رضوی الف)

کشتی فرنگی:
رده بندی تیمی: 1- خراسان رضوی الف 113  امتیاز 2- خوزستان 104 امتیاز 3- مازندران 94 امتیاز 4- قم 90 امتیاز 5- بوشهر 85 امتیاز 6- کرمان 81 امتیاز
45 کیلوگرم: 1- محمدپویا اسدی (کرمان) 2- امیرمحمد عابری عاقل (قم) 3- حسین میرآقایی (البرز) و امیرحسین کوهساری (گلستان) 5- محمدرضا پرونده (لرستان) و یاسین گنجی (بوشهر)
48 کیلوگرم: 1- نیما بینا (کرمان) 2- ابوالفضل رحیمی موحد (خراسان رضوی الف) 3- ابوالفضل شیری (قم) و ابوالفضل ضرونی (اصفهان) 5- امیرحسین سارانی (سیستان و بلوچستان) و امیرحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی ب)
51 کیلوگرم: 1- محمدجواد ابوطالبی نوید (قم) 2- ایلیا علیخانی (فارس) 3- آرتین لفوتی (مازندران) و امیرعلی حیدری (شهرستان های تهران) 5- علی همتی بسطامی (لرستان9 و محمد حسینی (کرمانشاه)
55 کیلوگرم: 1- مهرزاد علوی نژاد (کرمان) 2- طه کشیر (گلستان9 3- ابوالفضل اعلایی (خوزستان) و محمدحسن مظفری (بوشهر) 5- متین ابدالی (تهران9 متین قهرمانی مقدم (خراسان شمالی)
60 کیلوگرم: 1- علی دزفولی نژاد (بوشهر) 2- پویان کالاشی (مازندران) 3- سیدمصطفی جعفری (خراسان رضوی الف) و ابوالفضل امین شرعی (البرز) 5- مجتبی بیماد (کهگیلویه و بویراحمد) و ابوالفضل اخباری (شهرستان های تهران)
65 کیلوگرم: 1- حسین اسفندیاری نژادیان (فارس) 2- احمدرضا محمدیان (خوزستان) 3- ابوالفضل شاهینی (بوشهر) و ابوالفضل رسولی (قم) 5- محمدرضا بختی (تهران) و محمدرضا قوچی (گلستان)
71 کیلوگرم: 1- علی الماسی (خوزستان) 2- حسین احمدی (خراسان رضوی الف) 3- علی اصغر وحدتی وکیل (قم) و حبیب اله رحیمی (مازندران) 5- فرامرز داوری (خراسان رضوی ب) و مانی مهریزی (شهرستان های تهران)
80 کیلوگرم: 1- علی محمودآبادی (خراسان رضوی) 2- محمدهادی صیدی (خوزستان) 3- ابوالفضل نوشاد (فارس) و امیرحسین نعمت پور (لرستان) 5- علیرضا عباسی (قزوین) و محمد رمضانی (البرز)
92 کیلوگرم: 1- علیرضا نظری (شهرستان های تهران) 2- محمد محمودی (اصفهان) 3- آرشام ملکی (مازندران) و ابوالفضل قاسم نژاد (گیلان) 5- عمادرضا زارع (لرستان) و علیرضا انشکانی (خراسان رضوی الف)
110 کیلوگرم: 1- توحید محبی (تهران) 2- امید پایدار (خوزستان) 3- علی کریمی (مازندران) و ابوالفضل مرادی (چهارمحال و بختیاری) 5- ابوافضل فتحی (فارس) و حمیدرضا رباطی (خراسان رضوی الف)



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)