رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پیتلاسینسکی – لهستان

یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ 22:20
پایان کار تیم منتخب ایران با کسب 1 مدال طلا، 1 نقره و 1 برنز
تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان با کسب 1 مدال طلا، 1 مدال نقره و 1 مدال برنز به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پیتلاسینسکی لهستان پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پیتلاسینسکی لهستان روزهای 1 و 2 مردادماه در شهر ورشو لهستان برگزار شد و در پایان تیم پنج نفره کشورمان توسط، محمدهادی ساروی در وز 97 کیلوگرم به مدال طلا، علی اصغر سام دلیری در وزن 63 کیلوگرم به مدال نقره و  محدمحسین محمودی در وزن 82 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

نتایج نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم مصطفی رضایی در دور نخست با نتیجه 3 بر 1 مغلوب گئورگ غریبیان از ارمنستان شد. وی در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر مقابل بغداد حسین از مصر به پیروزی رسید و در دور سوم با نتیجه 7 بر 6 مقابل چن ونجی از چین شکست خورد و نهم شد.

در وزن 63 کیلوگرم علی اصغر سام دلیری در دور نخست با نتیجه 8 بر 4 مقابل اریک بگ از مجارستان به پیروزی رسید. وی در مبارزه بعد با نتیجه 9 بر 5 مقابل آرنوات رضوان از رومانی به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. دلیری در دیدار فینال با نتیجه 3 بر 1 مغلوب تینار شارشنبکوف از قرقیزستان شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر 6 کروگر مارکو از دانمارک را مغلوب کرد. وی در دور سوم با نتیجه 9 بر 1 کور آندرس از نروژ را مغلوب کرد اما در دیدار ماقبل پایانی با نتیجه 9 بر صفر مغلوب زولتان لوای از مجارستان شد و به دیدار رده بندی رفت. گرایی در این دیدار  با توجه به آسیب دیدگی که داشت با صلاحدید کادر فنی، مقابل آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک از قرقیزستان مبارزه نکرد و پنجم شد.

در وزن 82 کیلوگرم محمدحسین محمودی در دور اول با نتیجه 5 بر 1 از سد پرولاینن از فنلاند گذشت وی در دور دوم با نتیجه 9 بر 5 مغلوب اکسوز موکابه از نروژ شد. محمودی در مبارزه بعدی پتر نوواک از جمهوری چک را با نتیجه 7 بر صفر از پیش رو برداشت و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 5 بر 4 از سد وانگ چنگ وو از چین گذشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور اول با نتیجه 9 بر 1 مقابل لیائو یان از چین به برتری دست یافت. وی در دور دوم و با نتیجه 8 بر صفر (ضربه فنی) مقابل تایرونه استرکنبورگ از هلند به برتری رسید. ساروی در دور سوم با نتیجه 12 بر 1 آروی ساوولاینن از  فنلاند را مغلوب کرد و در دور چهارم نیز با نتیجه 3 بر 2 مقابل الکس زوکه از مجارستان پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. ساروی در دیدار پایانی با نتیجه 9 بر 1 بک سلطان محموداف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.گالری تصاویر

برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)