رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور- گرگان

جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ 18:43
مازندران بعنوان قهرمانی رسید
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات

رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان کشور با قهرمانی استان مازندران در شهر گرگان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه ی انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم طی روزهای 22 تا 24 دی ماه در مجموعه ی آزادی شهر گرگان برگزار و در پایان تیم مازندران، تهران و کرمانشاه به ترتیب عنوان های اول تا سوم را بدست آوردند و نفرات برتر مشخص شدند.

بر اساس چرخه ی انتخابی تیم ملی نفرات اول این مسابقات، جواز حضور در رقابت های کشتی قهرمانی آسیا که اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ماه سال 1401 در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود را بدست آوردند.

اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- رضا مؤمنی (مازندران) 2- احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی الف) 3- علی خرم دل (تهران الف) و شهداد خسروی (البرز الف) 5- صابر خانجانی (مازندران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه الف- ششم) 7- رضا خلاقی (خراسان رضوی) 8- میثم فیروزآبادی (همدان الف) 9- مهدی جوکار (گیلان) 10- یوسف کارگر (یزد) (توضیح اینکه در این وزن رضا اطری فینالیست شده بود و به دلیل سر وزن نرسیدن در روز دوم از جدول مسابقات حذف و نفرات یک رده بالاتر آمدند)

61 کیلوگرم: 1- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) 2- محمدباقر یخکشی (مازندران) 3- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف) 5- محمد نامجومطلق (گیلان) 6- سیدرضا سیدعزیزی (سیستان و بلوچستان) 7- سجاد ترغو (خراسان رضوی) 8- اسماعیل صمدی (مازندران) 9- سجاد صالح پور (اصفهان) 10- محمدیاسین عبادی (قشم)

65 کیلوگرم: 1- رحمان عموزاد (مازندران) 2- مرتضی قیاسی (لرستان) 3- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) و رحمان رحیم پور (فارس) 5- افشین خوشبخت (البرز الف) و محمدرضا باقری (مازندران) 7- مرتضی درزی (بوشهر) 8- یوسف جابری (توابع تهران) 9- سعید جوکار (خوزستان) 10- علی علیزاده (کیش)

70 کیلوگرم: 1- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- علی اکبر فضلی (مازندران) 3- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران) 5- عزت اله لشگربلوکی (گلستان) 6- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) 7- اشکان کوشکی (لرستان) 8- محمدرضا عسگرپور (فارس) 9- محمد زمانی (تهران) 10- امیرحسین سبزعلی (کیش)

74 کیلوگرم: 1- یونس امامی (تهران) 2- محمدصادق فیروزپور (مازندران) 3- حامد رشیدی (کرمانشاه) و محمدرضا سرگو (البرز) 5- امیرحسین حسینی (توابع تهران) و فریبرز بابایی (مازندران) 7- جابر نژادی (کرمان) 8- محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) 9- محسن کوچ نژاد (قزوین) 10- صائب تقی زاده (سمنان)

79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی (مازندران) 2- بهمن تیموری (کرمانشاه) 3- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران) 5- محمدحسین نوروزیان (کردستان) 6- هاشم نوذری کیا (کهگیلویه و بویراحمد) 7- محراب بای (گلستان) 8- علیرضا کریمی (البرز) 9- الیاس طریقی (گیلان) 10- علی غلامی (آذربایجان شرقی)

86 کیلوگرم:1- محسن مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- مجتبی اصغری (گیلان) 3- علی منصوری (گلستان) و عزت اله اکبری (مازندران) 5- رضا مظفری (مازندران الف) و جواد فتح خانی (تهران الف) 7- سجاد غلامی (البرز الف) 8- هادی وفایی پور (همدان الف) 9- عارف رنجبری (البرز) 10- محمد برقک (گلستان)

92 کیلوگرم: 1- امیرحسین فیروزپور (مازندران) 2- احمد بذری (مازندران) 3- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف) 5- عادل حق بین (گیلان) و امیر محمدی (خراسان شمالی) 7- هاشم مرادی (سیستان و بلوچستان) 8- علی سبزی (مرکزی) 9- حسین شهبازی (تهران) 10- علیرضا پیری (زنجان)


97 کیلوگرم: 1- محمدحسین محمدیان (مازندران) 2- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  3- حسین رمضانیان (قشم) و میثم عبدی (تهران) 5- سجاد عزیزی (توابع تهران) و دانیال شریعتی نیا (همدان الف) 7- عرفان حسین زاده (آذربایجان شرقی) 8- جواد نظری (کرمانشاه الف) 9- محمدحسن رستمی (گیلان) 10- آرمان کاظمی (لرستان الف)

125 کیلوگرم: 1- یداله محبی (کرمانشاه) 2- سید مهدی هاشمی (مازندران)  3- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف) 5- محمد علی تبار (گلستان) 6- سیدامیررضا صحرایی (مازندران) 7- امیرمحمد احمدی (مرکزی) 8- سیداحمد رسولی (گلستان) 9- رضا صارمی اصل (کیش) 10- مرتضی جان محمدزاده (آذربایجان شرقی)

رده بندی تیمی: 1- مازندران 165 امتیاز 2- تهران 103 امتیاز 3- کرمانشاه 84 امتیاز 4- همدان 67 امتیاز 5- لرستان 60 امتیاز 6- گلستان 58 امتیاز 7- البرز 54 امتیاز 8- گیلان 52 امتیاز 9- خراسان رضوی 48 امتیاز 10- آذربایجان شرقی 43 امتیاز


نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده است:



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)