نسخه چاپی

فرمانده سپاه تهران در مراسم رونمایی از مقبره شهید گمنام: (فیلم)

فدراسیون کشتی توانسته علاوه بر توانمندی های جسمی، توانمندی های روحی را افزایش دهد
  • ۸:۱۵ ۱۳۹۹/۶/۱۱
  • سردار یزدی گفت: فدراسیون کشتی ما توانسته کاری بکند علاوه بر توانمندی های جسمی، توانمندی های روحی و معنوی را هر روز نسبت به گذشته افزایش بدهد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول اله (ص) تهران بزرگ، در مراسم رونمایی از مقبره شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس و روز ملی کشتی که روز پنجم شهریورماه سال جاری در محل خانه های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده مجموعه ورزشی آزادی تهران (محل فدراسیون کشتی) برگزار شد با بیان این مطلب افزود: امروز بنده خوشحال هستم که در خدمت عزیزان هستم و فدراسیون کشتی ما توانسته این را من با با اطلاع عرض می کنم توانسته کاری بکند علاوه بر توانمندی های جسمی، توانمندی های روحی و معنوی را هر روز نسبت به گذشته افزایش بدهد و توانمندی های روحی است که می تواند جسم و فیزیک فرد را با خودش به اعلا علیین برساند.

    سردار یزدی افزود: ما دیدیم در صحنه های کشتی، در صحنه های نبرد، در آنجاهایی که توانایی های فیزیکی شاید آمادگی نداشته یا پاسخ نداده، توانایی های روحی و معنوی، دشمن و حریف و رقیب را در مقابل خودش به زانو در آورده است. این را ما در طول تاریخ و به خصوص در قرن اخیر بارها و بارها تجربه کرده ایم.

    وی تصریح کرد: امروز نمونه اش مرحوم تختی، دیدیم که چگونه بر روی تشک، وقتی که جسمش ادامه رقابت را نمی داد، روحش جسم ضعیف را با خود کشید و توانست رقیب و حریف را از صحنه بیرون کند.


    http://iwf.ir/lnks/58904/-.aspx