نسخه چاپی

جهانبخش سلیمیان:

سال گذشته در تمامی مسابقات حضور یافتیم
چرخه انتخابی تیم های ملی به رشد کشتی کشور کمک می کند
 • ۹:۴۵ ۱۳۹۹/۳/۱۱
 • جهانبخش سلیمیان گفت: سال گذشته توانستیم که در تمامی برنامه ها و مسابقات فدراسیون کشتی حضور پیدا کنیم.

  جهانبخش سلیمیان رئیس هیأت کشتی استان چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: علیرغم بودجه بسیار کمی که در اختیار هیأت کشتی استان قرار داشت، اما با کمک های برخی از دوستان توانستیم در تمامی برنامه ها و مسابقات فدراسیون کشتی که سال گذشته انجام شد، حضور یابیم.

  وی در مورد شرایط کشتی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا فعالیت های عملی و تمرینی در سالن های کشتی نداریم اما به تمامی کشتی گیران و مربیان گفته ایم که به صورت انفرادی کار را دنبال کنند و خوشبختانه با توجه به طبیعت خوبی که در استان وجود دارد، ورزشکارانمان می توانند تمرینات خود را به صورت شخصی دنبال کنند.

  سلیمیان گفت: البته بیکار ننشسته ایم و از فرصت بدست آمده استفاده کرده و رایزنی های خود را با چند مجموعه ی اقتصادی استان از جمله پتروشیمی، فولاد و سیمان انجام داده ایم و طی جلساتی که انجام شده مسئولان این مجموعه ها گفتند در صورت بازگشت به شرایط اقتصادی پیش از کرونا، حتما از کشتی استان حمایت خواهند کرد.

  وی تصریح کرد: یکی از برنامه هایی که برای رشد کشتی استان درنظر داریم برگزاری لیگ استانی است و با توجه به کمیت کشتی گیرانمان می خواهیم لیگ را در سه رده ی سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به صورت مشترک برگزار کنیم.

  رئیس هیأت کشتی استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: سالن های ورزشی ما نیز نیاز به تعمیرات دارد که در این مورد نیز رایزنی های لازم را با اداره کل ورزش و جوانان استان داشته ایم و آن ها نیز قول مساعد برای انجام این کار تا زمان برگشت فعالیت های ورزشی، به وضعیت عادی داده اند.

  سلیمیان در مورد تعامل هیأت با با فدراسیون کشتی گفت: خوشبختانه هم رئیس و هم دبیر فدراسیون کشتی، پاسخگو هستند و در هر زمانی توانستم با آن ها ارتباط برقرار کنم و این یک حسن خوب برای مجموعه کشتی کشور محسوب می شود.

  وی در پایان با قدردانی از عملکرد فدراسیون در مورد اجرای چرخه انتخابی تیم های ملی گفت: با اجرای این چرخه می توانیم بگوییم که یک تیم ملی داریم، ضمن اینکه این کار کمک بزرگی در جهت تقویت مسابقات داخلی می کند و  قطعا با ایجاد انگیزه در کشتی گیران، به رشد کشتی کشور نیز کمک فراوانی خواهد کرد.

  http://iawf.ir/lnks/58593/-.aspx