نسخه چاپی

در جلسه مسئولان فدراسیون کشتی بلغارستان به تصویب رسید

تصویب یک میلیون و 700 هزار دلار برای بودجه سال 2020
950 هزار دلار هزینه حضور در المپیک
 • ۱۰:۳ ۱۳۹۹/۳/۴
 • جلسه مسئولان فدراسیون کشتی بلغارستان برای برنامه ریزی کشتی این کشور در سال 2020 برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این جلسه که با رعایت موارد ایمنی و بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شد، بلچو گورانوف دبیرکل کمیته المپیک بلغارستان و عضو کمیسیون حقوقی و اخلاقی اتحادیه جهانی کشتی گفت: فعالیت های اتحادیه جهانی کشتی از روز 10 تیرماه آغاز می شود و در آن زمان مشخص خواهد شد که کشتی گیران چه زمانی قادر به بازگشت به تمرین و مسابقات خواهند بود.

  گورانوف گفت: سه گزینه برای از سرگیری مسابقات وجود دارد که در خوشبینانه ترین حالت در اواسط شهریورماه و در بدبینانه ترین حالت پس از سال نو میلادی خواهد بود اما هرکدام از این گزینه ها بستگی به وضعیت شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان دارد.

  در این جلسه همچنین شرکت کنندگان گزارشی از کارهای انجام شده و گزارشات مالی سال گذشته ارائه دادند و بودجه فدراسیون کشتی بلغارستان برای سال 2020 مبلغی حدود یک میلیون و هفتصد هزار دلار به تصویب رسید. همچنین هزینه آموزش برای بازی های المپیک نیز مبلغی حدود 950 هزار دلار خواهد بود.

  گفتنی است مردم بلغارستان تا 25 خردادماه باید موارد ایمنی و بهداشتی در مورد شیوع ویروس کرونا را رعایت کنند.  http://iawf.ir/lnks/58568/-.aspx