• با حضور رئیس فدارسیون کشتی

   مجمع سالیانه هیأت کشتی استان البرز برگزار شد

   • ۲۰:۰ ۱۳۹۹/۲/۳۱
   مجمع سالیانه هیأت کشتی استان البرز، بعد از ظهر امروز در محل اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مجمع با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، حمید یاری رئیس هیأت کشتی استان و سایر اعضاء برگزار شد.

   ابراهیم جوادی دارنده مدال های برنز المپیک و طلای جهان، بهروز یاری دارنده مدال برنز جهان، حسین نوری و علیرضا کریمی از مدال آوران و اعضای تیم های کشتی فرنگی و آزاد کشورمان نیز در این مجمع حضور داشتند.

   رئیس فدراسیون کشتی در این مجمع گفت: در دهه هفتاد جمعیت کشتی گیران بیمه شده میلیونی بود در  حالی که این جمعیت در اواخر دهه ۹۰ به ۴۵ هزار نفر رسیده است.

   وی در ادامه گفت: به جهت تقویت کشتی در کشور باید در مدارس کانون‌هایی را برای جذب نوجوانان به کشتی، راه اندازی کنیم.

   دبیر با تأکید بر اینکه نباید برای هر قهرمان المپیک و جهان کارت مربی گری صادر کرد گفت: دلیلی ندارد که یک قهرمان، مربی خوبی هم باشد و اگر قرار است سرمربی و یا مربی باشد، ابتدا باید در کلاس‌های مربی شرکت کند.

   رئیس فدراسیون کشتی در مورد ارزش یابی هیأت های کشتی گفت: در ارزش یابی های جدید، از هیأتی که ورزشکار دوپینگی داشته باشد و یا اینکه نتواند مدیریت لازم را برای کنترل وزن کم کردن کشتی گیران نوجوان داشته باشند امتیاز کم می‌شود.

   غفرانی نیز با تاکید بر اینکه تمام سعی خود را در جهت اعتلای قهرمانان کشتی استان بکار می‌گیریم، افزود: امید است در سال جاری با کمک تمامی کشتی گیران و مسئولان این حرفه ورزشی بتوانیم اسباب ارتقای این رشته ورزشی را فراهم کنیم

   حمید یاری در این مجمع گفت: دو سال قبل در عرصه جهانی دو مدال کسب کردیم که در سال گذشته این آمار به سه عدد رسید.

   وی ادامه داد: کسب هفت مدال آسیایی و بین المللی و ۱۸ مدال کشوری از موفقیت‌های کشتی گیران البرزی در سال گذشته بوده است.



اتوماسیون اداری ژوبین