نسخه چاپی

در نشست رییس سازمان لیگ کشتی با استاندار گلستان رخ داد؛

رایزنی درباره تیمداری و میزبانی از لیگ دانشجویی
گلستان به لیگ برتر کشتی بازمی‌گردد
 • ۹:۲۰ ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
 • استاندار گلستان در جلسه با رییس سازمان لیگ کشتی وعده داد این استان در لیگ‌ برتر سال 99 نماینده داشته باشد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از سازمان لیگ کشتی، عبدالمهدی نصیرزاده در سفر به استان گلستان با مسئولان ورزشی و سیاسی این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

  در نشستی که در محل استانداری گلستان برگزار شد، دکتر هادی حق‌شناس استاندار گلستان، عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ، بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان، مهدی غفاری رییس هیات‌ ورزش‌های دانشگاهی گلستان و محمدحسین ملاح رییس هیات کشتی گلستان حضور داشتند.

  یکی از موضوعات این جلسه میزبانی استان گلستان از دور رفت لیگ دانشجویی بود که با اعلام آمادگی مسئولان این استان همراه شد.

  بحث بعدی پیرامون حضور یک نماینده از استان گلستان در لیگ برتر کشتی بود. رییس سازمان لیگ کشتی با اشاره به این موضوع گفت: در سال 97 تیم راه و شهرسازی گرگان موفق شد به عنوان سومی لیگ برتر دست پیدا کند، اما متاسفانه این تیم در لیگ سال 98 حضور نداشت. امیدوارم برای سال آینده با حمایت‌های مجموعه استانداری شاهد حضور نماینده‌ای پرقدرت در شان نام استان گلستان در لیگ برتر باشیم.

  در ادامه استاندار گلستان عنوان کرد: سعی و تلاش خود را می کنیم که موضوع تیمداری در لیگ برتر کشتی به سرانجام برسد. محدودیت‌ها را این کار مرتفع می‌کنیم تا استان گلستان با حمایت یکی از موسسات مالی و اعتباری یا همان راه و شهرسازی وارد لیگ برتر کشتی شود.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان نیز در ادامه این جلسه گفت: مردم استان گلستان علاقه زیادی به کشتی دارند. تجربه نشان داده وقتی مسابقات به میزبانی گلستان برگزار می‌شود، ظرفیت سالن پر می‌شود. در واقع حضور یک تیم از گلستان در لیگ برتر کشتی یک مطالبه اجتماعی به حساب می‌آید.

  در پایان این نشست صمیمی حق‌شناس از آمادگی استان گلستان برای میزبانی از لیگ دانشجویی خبر داد و گفت: اگر در لیگ برتر کشتی سال 99 نماینده داشته باشیم، از الان می‌توانم بگویم گلستان آماده میزبانی از جام باشگاه‌های کشتی جهان هم هست. این استان با طبیعت بکری و تجربیاتی که از میزبانی‌های بین المللی دارد، می تواند خیلی خوب این مسابقات را برگزار کند.

  http://iawf.ir/lnks/58160/-.aspx