• فرهاد اسماعیل نژاد:

   بها دادن به نونهالان، آینده کشتی را تضمین می کند
   اردوی خوبی را در خانه کشتی شهید صدرزاده برگزار کردیم

   • ۱۰:۲۸ ۱۳۹۸/۱۱/۶
   فرهاد اسماعیل نژاد گفت: اردوی خوبی را در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده پشت سرگذاشتیم.

   فرهاد اسماعیل نژاد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: با پیشنهاد فدراسیون کشتی و برای اینکه کشتی گیران با محیط اردوی خانه کشتی آشنا شوند و با قهرمانان از نزدیک دیدار کنند و همچنین در یک برنامه فرهنگی و تفریحی شرکت کنند، اردوی چهار روزه ای را با حضور 28 کشتی گیر منتخب در کنار 10 مربی سازنده در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار کردیم.

   وی ادامه داد: در این اردو برنامه های متنوعی از جمله برگزاری چند مرحله تمرینات مرور فن، رفع اشکال در سرپا و تمرینات ایستگاهی و مهارتی، به همراه تست چربی به منظور بررسی شرایط وزنی کشتی گیران را در دستور کار داشتیم. مربیان حاضر نیز با نحوه تمرینات و چگونگی آماده سازی کشتی گیران آشنا شدند.

   اسماعیل نژاد تصریح کرد: برنامه های فرهنگی نیز در دستور کار بود و کشتی گیران در موزه ورزش کمیته ملی المپیک حضور یافتند و از نزدیک مدال ها و یادبودهای المپین ها و ورزشکاران مطرح کشورمان را دیدند. همچنین کشتی گیران نونهالان به تماشای یک فیلم سینمایی هم رفتند.

   سرمربی اسبق تیم های ملی نوجوانان و جوانان و مربی اسبق تیم ملی بزرگسالان در مورد حضورش در تیم نونهالان تصریح کرد: بعنوان سرمربی و مربی با 8 رئیس فدراسیون کار کردم و در این مدت با حضور در مسابقات مختلف بین المللی تجربیات زیادی را کسب کردم. از صمیم قلب می خواستم که این تجربیات را در اختیار دیگران قرار دهم و زمانی که حسن رنگرز مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی و دبیر رئیس فدراسیون کشتی در مورد تیم نونهالان با من صحبت کردم، هدایت این تیم را پذیرفتم.

   وی ادامه داد: البته به نظرم رده ی نونهالان و نوجوانان به هم وصل هستند و اگر مدیریت این دو تیم یکی باشد، نتایج بسیار بهتری را شاهد خواهیم بود.

   اسماعیل نژاد با بیان اینکه هنوز هم بعنوان مربی سازنده در استان مازندران فعال است اظهار داشت: بعنوان یک مربی وظیفه ام این است که در خدمت کشتی ایران باشم و کشتی با حضور مربیان سازنده و فعال استان ها، می تواند رشد و پیشرفت داشته باشد.

   سرمربی تیم کشتی فرنگی نونهالان در پایان با تأکید بر اینکه بها دادن به نونهالان آینده کشتی را تضمین می کند، خاطرنشان کرد: اردوی خوبی را برگزار کردیم و کشتی گیران از امکانات و شرایط خانه کشتی رضایتمندی کامل داشتند امیدوارم در آینده نیز این روند ادامه پیدا کند تا آینده سازان کشتی ایران در جریان اردوی فرنگی کاران بزرگسالان نیز قرار گیرند و از نزدیک با قهرمانان ملی پوش آشنا شوند و به تماشای تمرینات آنها بنشینند تا انگیزه های آن ها برای ادامه کار چندین برابر شود.اتوماسیون اداری ژوبین