• در راستای همکاری موثر در امور فرهنگی، آموزشی و پژوهشی

   تفاهم نامه همکاری موزه ملی ورزش و فدراسیون دانش آموزی به امضاء رسید

   • ۱۰:۱۱ ۱۳۹۸/۱۰/۲۳

   تفاهم نامه همکاری موزه ملی ورزش و فدراسیون دانش آموزی در راستای همکاری موثر در امور فرهنگی، آموزشی و پژوهشی به امضاء رسید.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، تفاهم_نامه همکاری بین موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک و فدراسیون ورزش دانش آموزی به منظور همکاری موثر در امور فرهنگی و آموزشی و پژوهشی و در راستای  استفاده از ظرفیت ها، توانمندی ها و تجارب مشترک روز گذشته در محل کمیته ملی المپیک به امضاء رسید.
   در مراسم امضاء این تفاهم نامه کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک و  حسن رنگرز مشاور رییس و مدیر  عامل موزه و حسین بابویه رییس فدراسیون ورزش دانش اموزی به همراه نرگس تقی زاده نائب رییس این فدراسیون حضور داشتند.
   در این نشست تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین فدراسیون ورزش دانش آموزی،کمیته ملی المپیک و موزه  به امضا رسید و مقرر شد زمینه ای فراهم شود که بازدید رایگان از موزه، زمینه سازی تسهیلات در اخذ خدمات آموزشی، آمادگی در اجرای برنامه های فرهنگی مشترک و برگزاری سمینارها و کارگاه های علمی به عنوان مجموعه ای از گنجینه های تاریخ ورزش کشورمان در برنامه های تکمیلی دانش آموزان تابعه فدراسیون ورزش دانش آموزی قرار گیرد تا به این ترتیب نسل آتی کشور با حماسه سازان ورزش کشورمان بیشتر آشنا شده و به عنوان یک الگو از روش و منش آن ها تاسی جسته و برای اعتلای ورزش کشورمان بیشتر تلاش کنند.


اتوماسیون اداری ژوبین