• دکتر حسن روحانی در پیامی

   قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی امید در مجارستان را تبریک گفت

   • ۱۶:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۱۳

   رئیس جمهور در پیامی با تبریک قهرمانی پهلوانان جوان کشتی فرنگی ایران در رقابت های جهانی مجارستان، ابراز امیدواری کرد که به یاری خداوند و با برنامه ریزی مدبرانه مسئولان و همت ورزشکاران توانمند و مستعد، شاهد کسب قهرمانی و درخشش جوانان کشورمان در تمامی میدان های ورزشی باشیم.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
    بسم الله الرحمن الرحیم
   پهلوانان جوان کشتی فرنگی ایران زمین در رقابت های جهانی مجارستان با قرار گرفتن در سکوی نخست افتخار دیگری برای میهن اسلامی آفریدند.
   این سرافرازی درخشان و شادی آفرین را به مردم ورزش دوست و قهرمان پرور کشورمان بویژه پدران و مادران این دلاوران تبریک و تهنیت می گویم و ضمن قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر مربیان و زحمات دست اندرکاران این تیم ورزشی، به یکایک این قهرمانان دست مریزاد گفته و درود می فرستم.
   امیدوارم به یاری خداوند و با برنامه ریزی مدبرانه از سوی مسئولان و همت ورزشکاران توانمند و مستعد، شاهد کسب قهرمانی و درخشش جوانان کشورمان در تمامی میدان های ورزشی، بخصوص در مسابقات المپیک پیش رو باشیم.

   حسن روحانی           
   رئیس جمهوری اسلامی ایران


اتوماسیون اداری ژوبین