• رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک- قزاقستان

   محمدعلی گرایی با حضور در دیدار رده بندی سومین سهمیه المپیک را کسب کرد

   • ۱۱:۱۲ ۱۳۹۸/۶/۲۶
   محمدعلی گرایی به دیدار رده بندی وزن 77 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در قزاقستان راه یافت و سهمیه المپیک 2020 توکیو را نیز کسب کرد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دیدارهای شانس مجدد سه وزن پایانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از صبح امروز در سالن باریس شهر نورسلطان قزاقستان در حال برگزاری است که محمدعلی گرایی نماینده کشورمان با شکست حریف خود راهی دیدار رده بندی شد.

   در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر و در کمتر از 2 دقیقه کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان از کره جنوبی را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد در مصاف با الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان با نتیجه 7 بر 3 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. گرایی در این مرحله مقابل الکس بیوربرگ کسیدیس از سوئد با نتیجه 9 بر یک مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، گرایی به گروه بازنده ها رفت تا کار خود را برای کسب مدال برنز ادامه دهد. وی در این گروه مقابل دانیل کاتاراگا دارنده مدال نقره جهان و طلای زیر 23 سال جهان از مولداوی در یک کشتی سخت و نفسگیر با نتیجه 5 بر 5 به پیروزی رسید و ضمن کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو، راهی دیدار رده بندی شد. گرایی در این دیدار به مصاف کارپت چالیان دارنده مدال نقره بازی های اروپایی از ارمنستان می رود.

   دیدارهای رده بندی سه وزن دوم بعد از ظهر امروز برگزار می شود و علیرضا نجاتی در وزن 60 کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در وزن 130 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.


اتوماسیون اداری ژوبین