• رقابت های جهانی کشتی و گزینشی المپیک (همراه با گزارش تصویری)

   اعضای تیم ملی کشتی فرنگی ظهر امروز به قزاقستان رسیدند

   • ۱۵:۵ ۱۳۹۸/۶/۲۱
   اعضای تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که بامداد امروز برای حضور در رقابت های جهانی راهی کشور قزاقستان شده بود، ظهر امروز وارد شهر نورسلطان محل برگزاری این مسابقات شدند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای 23 تا 26 شهریورماه برگزار می شود و اعضای تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان ابتدا با پروازی راهی شهر مسکو روسیه و پس از آن نیز با پرواز دیگری راهی شهر نورسلطان کشور قزاقستان شدند.

   تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که بامداد امروز تهران را به مقصد قزاقستان ترک کرده بود ساعت 13:45 به وقت محلی به نورسلطان رسید و بعد از طی مراحل ثبت نام در هتل کینگ محل استقرار تیم، اسکان یافت.

   * فرنگی‌کاران بعد از پروازی حدوداً 4 ساعته وارد روسیه شدند و بلافاصله فرودگاه مسکو را به مقصد قزاقستان ترک کردند و بعد از حدود 3 ساعت و 30 دقیقه پرواز ساعت 13 و 40 دقیقه به وقت محلی وارد شهر نورسلطان شدند و مورد استقبال مسئولان برگزاری مسابقات قرار گرفتند.

   * از نکات جالب توجه این سفر، همسفری ملی پوشان کشورمان با تیم های ملی کشتی فرنگی روسیه و ارمنستان بود که با هم با یک پرواز به سمت نورسلطان حرکت کردند.

   * حمید سوریان، فرنگی‌کار پرافتخار کشورمان و نایب رئیس فدراسیون کشتی که تیم ملی را در این سفر همراهی می‌کند برخورد جالب توجهی با رومن آمویان، یکی از رقبای قدیمی‌اش در تیم ملی ارمنستان که وی نیز بازنشسته شده است داشت که برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و عکسی به یادگار گرفتند.

   * همچنین روس‌ها که مانند ایرانی‌ها علاقه زیادی به کشتی دارند با مشاهده نمایندگان کشورمان در فرودگاه با چهره‌‌های شناخته شده کشتی کشورمان از جمله محمد بنا، حمید سوریان و سعید عبدولی عکس یادگاری انداختند.

   * رومن ولاسوف، قهرمان پرآوازه کشتی فرنگی جهان و المپیک که بارها علاقه خود را به حمید سوریان اعلام کرده است در فرودگاه با نابغه کشتی فرنگی کشورمان روبرو شد که برخورد بسیار گرمی با یکدیگر داشتند. ولاسوف در مسابقات جهانی قزاقستان در وزن 77 کیلوگرم روی تشک خواهد رفت، جایی که محمدعلی گرایی، نماینده کشورمان خواهد بود.


   برنامه مسابقات فرنگی کاران کشورمان در رقابت های جهانی قزاقستان به شرح زیر است:

   شنبه و یکشنبه 23 و 24 شهریورماه: مسابقات اوزان 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم
   یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 شهریورماه: مسابقات اوزان 67، 87 و 97 کیلوگرم
   دوشنبه و سه شنبه 25 و 26 شهریورماه: مسابقات اوزان  60، 77 و 130 کیلوگرم

   قرعه کشی مسابقات هر وزن روز قبل از برگزاری انجام و کشتی گیران در روز نخست تا فینال رقابت های خود را برگزار می کنند و در روز دوم رقابت های شانس مجدد، رده بندی و فینال برگزار می شود.

   این مسابقات از ساعت 11 تا 16 و 18 تا 21 برگزار می شود و ساعت 11 به وقت قزاقستان ساعت 9:30 به وقت ایران است.


اتوماسیون اداری ژوبین