نسخه چاپی

درخشانی:

بانوان آلیش کار در مسابقات جهانی شرکت می کنند
 • ۱۵:۵۷ ۱۳۹۸/۶/۲۰
 • نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی گفت: بانوان آلیش کار در مسابقات جهانی این رشته شرکت خواهند کرد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، فاطمه درخشانی نایب رییس بانوان فدراسیون با بیان این مطلب افزود: با موافقت فدراسیون و پس از بررسی شرایط، تیم ملی آلیش بانوان در مسابقات جهانی این رشته شرکت خواهد کرد.

  وی افزود: طی روزهای اخیر جلسات متعددی با دست اندرکاران کشتی بانوان تشکیل شد تا بتوانیم با یک برنامه ریزی درست و هدفمند در مسیر توسعه و ارتقاء حوزه بانوان گام های مثبتی برداریم.

  درخشانی خاطر نشان کرد : طبق تقویم مصوب اتحاد جهانی کشتی، مسابقات جهانی آلیش و قزاق کوراش روزهای 18 الی 21 مهرماه 1398 در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. در همین رابطه تصمیم گرفتیم تا تیم ملی آلیش بانوان در این مسابقات حضور یابد. هرچند که احتمالا تغییراتی در زمان و مکان این مسابقات وجود خواهد داشت.

  نایب رییس بانوان فدراسیون کشتی تصریح کرد : مذاکراتی به صورت تلفنی با مسئولان اتحاد جهانی در حوزه کشتی های سنتی داشته ایم و مقرر شد تا در خلال مسابقات جهانی قزاقستان درباره میزبان و زمان نهایی برگزاری مسابقات جهانی آلیش تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

  وی خاطرنشان کرد برای پیگیری امور مربوط و رایزنی با نمایندگان سایر کشورها در حوزه بانوان، در رقابت های جهانی قزاقستان حضور می یابم و در بخش روابط بین الملل نیز در خصوص تشکیل جلسات مشترک با روسای اتحاد جهانی کشتی، کنفدراسیون کشتی آسیا و روسای فدراسیون های کشتی کشورهای صاحب نام، رییس و نایب رییس فدراسیون کشتی را همراهی خواهم کرد.


  http://iawf.ir/lnks/57064/-.aspx