نسخه چاپی

رقابت های کشتی قهرمانی جهان – قزاقستان

مجازات شدید در انتظار کشتی گیرانی که بدن خود را چرب می کنند
  • ۰:۱۵ ۱۳۹۸/۶/۱۸
  • اتحادیه جهانی کشتی در آستانه رقابت های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در قزاقستان، مصوبه ی جدیدی را به فدراسیون های ملی اعلام کرده است.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و بنا بر اعلام کمیسیون داوران کشتی کشور، با توجه به ابلاغ اتحادیه جهانی کشتی به کلیه فدراسیون ها، طبق مصوبه ی هیأت رئیسه ی این اتحادیه و نظر به شکایت کمیسیون قهرمانان در رابطه با استفاده برخی از کشتی گیران از روغن بر روی بدن، یادآور می شود طبق قوانین کشتی، استفاده از هرگونه ماده روغنی و چسبی روی بدن ممنوع می باشد.
    بر این اساس مقرر شده است در رقابت های جهانی کشتی که تا چند روز دیگر در شهر نورسلطان قزاقستان آغاز می شود، کنترل های دقیق تری توسط داوران انجام شود و در صورت مشاهده مواردی از این دست، کشتی گیر خطاکار شدیدا مجازات خواهد شد.
    در ادامه کمیسیون داوران از کلیه مربیان، سرپرستان و کشتی گیران درخواست می کند ضمن رعایت موارد اعلام شده، فراگیری ریزه کاری های داوران، مرور قوانین و مقررات از جمله قوانین رفتاری را که اخیرا بر روی سایت فدراسیون کشتی بارگذاری شده مورد مطالعه و ملاک عمل قرار داده تا هیچگونه عواقبی متوجه کشتی کشورمان نشود.


    http://iawf.ir/lnks/57057/-.aspx