• رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا- تایلند

   نمایندگان کشورمان در پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند
   آغاز مسابقات از صبح فردا

   • ۱۴:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۲۱
   قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا، بعد از ظهر امروز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا از صبح فردا (شنبه) و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر چونبوری تایلند آغاز می شود.

   قرعه نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

   در وزن 57 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، پوریا ترکمان در دور نخست به مصاف ترکی حازوازی از عربستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی معروف اف از ازبکستان و شی یو از چین تایپه می رود.
   در وزن 65 کیلوگرم علیرضا اشکیور در دور اول با سوراویت سریناک از تایلند سرشاخ می شود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در در دوم با برنده کشتی میان هوانگ از کره جنوبی و توکتومامبتو از قرقیزستان مبارزه می کند در این وزن 14 نفر شرکت کرده اند.
   در وزن 70 کیلوگرم که 11 کشتی گیر حضور دارند، محمدصادق فیروزپور در دور نخست جان ژائو از چین کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دور در مبارزه بعدی به مصاف برنده مبارزه سوزوکی از ژاپن و دوسجانوف از قزاقستان می رود.
   در وزن 79 کیلوگرم که 10 کشتی گیر شرکت کرده اند، عبداله شیخ اعظمی در دور اول با راتاناچوت جانسورن از تایلند کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان کابیکنوف از قزاقستان و عزیزبایف از قرقیزستان می رود.
   در وزن 97 کیلوگرم علیرضا رکابی در دور نخست به مصاف رحمان روسیدانمیو از چین می رود و در صورت شکست این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف میونگ سئوک چو از کره جنوبی می رود. در این وزن 11 نفر حضور دارند.

   مسابقات پنج وزن دوم این رقابت ها نیز روز یکشنبه برگزار می شود.اتوماسیون اداری ژوبین