• رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف- قزاقستان

   علیرضا نجاتی و رامین طاهری به دیدار فینال راه یافتند
   5 نماینده کشورمان در شانس مجدد

   • ۱۷:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۴
   علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان 60 و 87 کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام بولات تورلیخانوف (مربی اسبق تیم قزاقستان) از امروز (شنبه) و با حضور 181 کشتی گیر از کشورهای ایران، قزاقستان، ارمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، بلاروس، اوکراین، قرقیزستان، گرجستان، روسیه، بلغارستان، مولداوی و مغولستان در اوزن المپیکی (6 وزن) در شهر آلماتی قزاقستان آغاز شد که در پایان دیدارهای مقدماتی علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان 60 و 87 کیلوگرم با شکست تمامی رقبا به دیدار فینال راه یافتند.

   همچنین محمدجواد رضایی در وزن 67 کیلوگرم، پژمان پشتام در وزن 77 کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن 87 کیلوگرم، آرمان علیزاده در وزن 97 کیلوگرم و شهاب قوره جیلی در وزن 130 کیلوگرم نیز در گروه بازنده ها حضور دارند و فردا باید مبارزات خود را برای حضور در دیدار رده بندی و کسب مدال برنز برگزار کنند.

   پیام بویری در وزن 77 کیلوگرم، یوسف قادریان و مهدی فلاح در وزن 87 کیلوگرم و محمد یگانه در وزن 97 کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

   مسابقات شانس مجدد، رده بندی و فینال این رقابت ها، فردا (یکشنبه) برگزار می شود.


اتوماسیون اداری ژوبین