• بهروز نعمتی: از همه تفکرها در کشتی استفاده می کنم

   اطمینان می دهم که انتخابات انجام می شود
   آنچه مهم است بزرگی کشتی ایران است
   از کاندیداها می خواهم وارد فضای حاشیه ای نشوند

   • ۱۴:۳۷ ۱۳۹۸/۲/۱۴
   بهروز نعمتی گفت: کشتی در شرایط ویژه ای قرار دارد و در مقطع حساسی نیز این جابجایی ها اتفاق افتاد و باید همه تلاشمان این باشد که کشتی از این جابجایی ها آسیب نبیند.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی در مراسم معارفه خود با بیان این مطلب افزود: با مدیریت صحیح و استفاده از همه تفکرها که در کشتی حضور دارد، به ویژه پیشکسوتان و بزرگان کشتی و همچنین تمامی خانواده کشتی که خانواده بزرگی است کار را پیش می بریم و باید بتوانیم در این راه از نظرات همه صاحبنظران نهایت استفاده را ببریم.
   نعمتی ادامه داد: در این بین تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ما نباید آسیب ببینند و ما در مقطعی هستیم که رقابت های جهانی و گزینشی المپیک را در پیش داریم و در کنار آن تیم های نوجوانان و جوانان ما نیز رقابت های آسیایی و جهانی را در پیش دارند و باید با همفکری و  تلاش، کار بخوبی پیش برود.
   عضو هیأت رئیسه فدراسیون کشتی تصریح کرد: در بحث انتخابات هم باید فضا را به گونه ای هماهنگ کنیم که کاندیداها  رأی خود را بواسطه  رای مجمع  بدست آورند  زیرا  نظام ما نظام مردم سالاری است و هرکس در هرکجا بخواهد رأی بیاورد باید در فرآیند انتخابات شرکت کند و در نهایت روسای هیأت های کشتی استان ها و سایر اعضای مجمع باید به کسی برسند که جامع الشرایط اداره کشتی باشد.
   نعمتی تاکید کرد: خواهشی که از کاندیداهای محترم دارم بخصوص کسانی که سال ها برای کشتی زحمت کشیده اند و یک ثروت ملی برای کشور و به ویژه کشتی هستند اینست که وارد فضای حاشیه نشوند.به نظر من فضای جنجالی که امروز در فضای مجازی می بینیم نباید باشد و تقاضایم از همه این عزیزان این است که یادشان باشد که سال ها در کنار هم و در اردوها بودند و این ایام زودگذر است و رفاقت ها است که می ماند. و اینکه این حواشی وجود داشته باشد برای کشتی و مجمع انتخابات آن بد خواهد شد.
   عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کشتی از قدیم ورزش پهلوانی و با منش جوانمردی بوده و ما معتقدیم که مقتدایمان آقا امیر المومنین (ع) است و از دوستان کشتی گیر می خواهم که وارد مسائل حاشیه ای نشوند و فقط تبلیغ خودشان و توانمندی هایی را که دارند انجام دهند چرا که تخریب همدیگر کار درستی نیست و به دور از منش پهلوانی است.
   نعمتی خاطرنشان کرد: دوست نداشتم در رأس مجموعه کشتی باشم و آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان نیز در جریان این موضوع هستند اما در چند جلسه به بنده اصرار شد که این مسئولیت را قبول کنم و به اصطلاح کشتی گیران فن بدل خوردم، اما در ادامه باید تلاش کنیم که انتخابات برگزار شود. در این بین خیلی از عزیزان ما به گونه ای رفتار می کنند که این انتخابات شاید سر موعد انجام نمی شود اما این اطمینان را می دهم که انتخابات انجام می شود. اگر این  مسئولیت را پذیرفتم با قدرت آمدم تا کمک کنم که نگرانی  وجود نداشته باشد و شاید بعضا هم در فضای رسانه ها مسائلی مطرح شود، اما آنچه مهم است این است که کشتی بزرگ است و نباید کاری کنیم که بزرگی کشتی آسیب ببیند و امیدوارم که در این راه خدا ما را کمک کند.اتوماسیون اداری ژوبین