• کلاس استاژ مربیگری کشتی آزاد- خراسان جنوبی

      اسامی نفرات قبول شده اعلام شد

      • ۸:۴۴ ۱۳۹۸/۲/۱۰

      اسامی نفرات قبول شده در کلاس استاژ مربیگری کشتی آزاد در خراسان جنوبی اعلام شد.
      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، کلاس استاژ مربیگری کشتی آزاد روزهای 4 تا 6 اردیبهشت ماه در شهر بیرجند استان خراسان جنوبی برگزار شد.
      اسامی نفرات قبول شده در این کلاس به شرح زیر است:


      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      نمره عملی

      نمره کتبی

      نمره آمادگی جسمانی

      نتیجه نهایی

      1

      امیر قربانی

      خ. جنوبی

      50

      25\7

      25\13

      تجدید

      2

      صادق جدی

      خ. جنوبی

      49

      12

      11

      قبول

      3

      علی خداشناس

      خ. جنوبی

      49

      5\12

      5\12

      قبول

      4

      محمدعلی تقوی

      خ. جنوبی

      49

      5\14

      25\11

      قبول

      5

      مهدی دشتاک

      خ. جنوبی

      57

      5\14

      25\11

      قبول

      6

      حسین خاکساری

      خ. رضوی

      50

      75\12

      5\11

      قبول

      7

      ابوالفضل صابری

      اصفهان

      49

      15

      75\10

      قبول

      8

      احمدرضا نقیبی

      اصفهان

      49

      14

      75\11

      قبول

      9

      سجاد سلمانیان

      اصفهان

      55

      5\14

      75\11

      قبول

      10

      آرمان فضل علی

      اصفهان

      56

      13

      25\13

      قبول

      11

      حمیدرضا معروفی فرد

      اصفهان

      49

      25\12

      12

      قبول

      12

      محمود فیلی

      قم

      58

      15

      13

      قبول

      13

      عباس لایقی

      چ.ب

      49

      5\4

      25\12

      تجدید

      14

      مهدی محمدی

      تهران

      62

      5\12

      5\11

      قبول

      15

      محسن مهدی زاده

      تهران

      59

      15

      12

      قبول

      16

      آرش مرادی

      مازندران

      49

      5\4

      4

      تجدید

      17

      حمیدرضا خوشرو

      خ.رضوی

      52

      15

      13

      قبول

      18

      حسین درگی زاده

      س.ب

      49

      15

      5\11

      قبول

      19

      مجید صمیمی پناه

      س.ب

      52

      5\10

      75\10

      قبول

      20

      غلامرضا انتظاری

      خ.رضوی

      62

      25\14

      25\11

      قبول

      21

      مرتضی منصورنژاد

      قم

      54

      15

      75\10

      قبول

      22

      محمد شعبانی راد

      قم

      49

      75\11

      5\10

      قبول

      23

      بهروز آهنی

      خ. جنوبی

      58

      5\13

      5\11

      قبول

      24

      سیدهاشم رنجبر هتکه لویی

      خ.رضوی

      56

      14

      75\11

      قبول

      25

      جواد بنی اسدی

      کرمان

      55

      75\13

      12

      قبول

      26

      بهنام سلگی

      خ. جنوبی

      49

      15

      5\11

      قبول

      27

      جلال خاکزاد بایگی (فرنگی) - استاژ مشهد

      خ.رضوی

      53

      5\12

      آزمون مجدد

      25\13

      آزمون مجدد

      قبول

      28

                 



اتوماسیون اداری ژوبین