نسخه چاپی

ایرج اسفندیاری فر:

در چهار ماه گذشته کار با جدیت، همدلی و صمیمیت انجام شده است
آرامش حال حاضر در کشتی بالاترین چیزی است که کادر فنی می خواهد
 • ۱۱:۴۱ ۱۳۹۸/۱/۲۷
 • ایرج اسفندیاری فر گفت: در طول چهارماه گذشته اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان با جدیت، همدلی و صمیمیت برگزار شده است.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، ایرج اسفندیاری فر مربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان این مطلب افزود: در چهار ماه گذشته چندین مرحله اردو و حضور در چند تورنمنت بین المللی را در دستور کار داشتیم و با جدیتی که کشتی گیران و کادر فنی داشتند، خدا را شکر کار به خوبی پیش می رود و همدلی و صمیمیت بین اعضای تیم ملی وجود دارد.
  وی ادامه داد: هفته دیگر راهی رقابت های آسیایی چین در شهر "شی آن" می شویم و سعی کردیم تیم را آماده این مسابقات کنیم که نتیجه خوبی بگیرد.
  اسفندیاری فر تصریح کرد: البته هدف اصلی ما حضور در رقابت های جهانی قزاقستان و کسب سهمیه المپیک است و برنامه ریزی اصلی کادر فنی برای این مسابقات است.
  وی افزود: پس از رقابت های آسیایی در چین چندین مرحله اردو و حضور در سه تورنمنت تدارکاتی را در دستور کار داریم که امیدوارم بتوانیم برنامه های خود را به نحو مطلوبی پیگیری کنیم.
  مربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد نفرات حاضر در اردوی تیم های ملی اظهار داشت: سعی کردیم همراه با کشتی گیران با تجربه، نفرات جوان را نیز به اردوهای تیم ملی دعوت کنیم و در حال حاضر کشتی گیران جوان خوبی در تمرینات ما حضور دارند و به نظرم علاوه بر اینکه می توانیم به حضور برخی از آن ها در المپیک 2020 حساب کنیم اما مطمئنا در المپیک 2024 می توانیم نتیجه خوبی از این کشتی گیران بگیریم.
  وی ادامه داد: نفراتی همچون ناصرپور، تاپ، محسن نژاد و ساروی را در اختیار داریم و آن ها نیز در تورنمنت وهبی امره ترکیه توانایی های خود را نشان دادند و این میدان دادن به جوانان در کنار نفرات با تجربه فرصت را به آن ها خواهد داد که دیده شوند.
  اسفندیاری فر در مورد شرایط موجود در کشتی کشور گفت: کشتی نیاز به منابع مالی و ثبات دارد و اگر کادر فنی بتواند بدون دغدغه برنامه های خود را به نحو مطلوب اجرا کند، می توانیم نتایج دلخواه را کسب کنیم.
  وی در پایان خاطرنشان کرد: آرامشی که در حال حاضر در داخل کشتی وجود دارد بالاترین چیزی است که کادر فنی می خواهد و جا دارد از بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی به خاطر تلاش هایی که در این چند ماه داشته است تشکر کنم.

  http://iawf.ir/lnks/56010/-.aspx