• ۸:۴۱ ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
      اسامی نفرات قبول شده در کلاس های استاژ مربیگری کشتی فرنگی و تجدیدشدگان استاژ مربیگری کشتی آزاد اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، کلاس های استاژ مربیگری کشتی فرنگی و تجدیدشدگان استاژ مربیگری کشتی آزاد که روزهای 22 تا 24 اسفندماه در استان البرز برگزار شد به شرح زیر است:

      کشتی فرنگی:

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های نظری 15

      آزمون­های آمادگی جسمانی 15

      آزمون­های عملی 70

      نتیجه نهایی

      1

      امید مهربانی

      البرز

      5\13

      5\10

      60

      قبول

      2

      امیرمحمد فخیمی

      البرز

      5\14

      75\10

      51

      قبول

      3

      حامد خدری

      البرز

      5\13

      5\11

      5\67

      قبول

      4

      حمیدرضا غلامی

      البرز

      5\14

      12

      61

      قبول

      5

      شاهین اسدیقره­صفرلو

      البرز

      14

      12

      70

      قبول

      6

      مراد شیری

      البرز

      13

      75\12

      65

      قبول

      7

      وحید صارمی

      البرز

      15

      11

      65

      قبول

      8

      ابوذر نورزاده

      البرز

      15

      5\11

      70

      قبول

      9

      شهاب اسدی قره­صفرلو

      البرز

      12

      15

      70

      قبول

      10

      محمدمهدی رستگاری

      البرز

      5\13

      11

      60

      قبول

      11

      علیرضا حسین­زاده

      خوزستان

      15

      75\11

      58

      قبول

      12

      محمد عبدی

      اردبیل

      15

      75\10

      55

      قبول

      13

      محمدرضا قربانی

      آدربایجان شرقی

      15

      5\10

      50

      قبول

      14

      میثم بهزادپور

      البرز

      15

      75\11

      55

      قبول

      15

      پیام حسین­زاده

      تهران

      5\13

      75\11

      60

      قبول

      16

      حامد صابری

      آدربایجان شرقی

      15

      11

      50

      قبول

      17

      سید احسان اسماعیل پور

      کرمان

      15

      75\11

      70

      قبول

      18

      محمدجواد نژاد کورکی

      کرمان

      5\13

      25\11

      65

      قبول

      19

      حسین بسطامی

      البرز

      14

      75\11

      67

      قبول

      20

      سیدجواد میرغنی

      گلستان

      5\14

      12

      65

      قبول

      21

      سیدفاضل حسینی

      البرز

      13

      11

      60

      قبول

      22

      محمدرضا آتوت

      البرز

      5\12

      5\10

      65

      قبول

      23

      سعید سالکی

      آدربایجان شرقی

      15

      5\10

      60

      قبول

      24

      علی کوچک­زاده

      مازندران

      5\10

      5\10

      56

      قبول

      25

      محمدرضا هاشمی

      قزوین

      5\10

      12

      62

      قبول

      26

      محمد اکبری

      آدربایجان شرقی

      15

      25\11

      58

      قبول

      27

      احد یاسین نژاد

      خوزستان

      5\7

      75\10

      60

      تجدید



      کشتی آزاد:

      ردیف

      نام و نام خانوادگی

      استان

      آزمون­های آمادگی جسمانی

      نمره آمادگی جسمانی 15

      نمره نظری15

      نمره عملی70

      نتیجه نهایی

      دراز و نشست

      پرش طول

      دوی 9 × 4

      بارفیکس

      دوی 1600

      رکورد

      نمره

      رکورد

      نمره

      رکورد

      نمره

      رکورد

      نمره

      ر کورد

      نمره

      1

      حامد سلوکی مقدم

      تهران

      48

      3

      15\2

      3

      شنا40

      3

      2

      25\1

      57\9

      25\2

      5\12

      5\12

      52

      قبول

      2

      امین سماک امین

       تهران

      49

      3

      10\2

      75\2

      53\9

      1

      شنا40

      3

      05\11

      5\1

      25\11

      5\13

      49

      قبول

      3

      فرهادم محمودی برام

      چهارمحال و بختیاری

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      75\11

      15

      50

      قبول

      4

      مصطفی اکبری

      گیلان

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      25\11

      5\13

      54

      قبول

      5

      حسین آبدرجوی

      مازندران

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      5\11

      5\11

      53

      قبول

      6

      رضا قرنلی

      قم

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      75\10

      15

      50

      قبول

      7

      سلمان امینی

      اصفهان

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      -

      5\10

      13

      58

      قبول




اتوماسیون اداری ژوبین