نسخه چاپی

ماخوف: من 20 کیلوگرم از گاتسالوف سنگین ترم

از عملکرد خود راضی هستم
 • ۱۰:۳۶ ۱۳۹۵/۴/۱
 • بلال ماخوف قهرمان سنگین وزن روسیه گفت: حضور گاتسالوف در رقابت های جام زیلکوفسکی به من انگیزه بیشتری داد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، بلال ماخوف آزادکار سنگین وزن تیم روسیه که در رقابت های جام زیلکوفسکی لهستان برابر حاجی مراد گاتسالوف قهرمان جهان و المپیک و همچنین ماگومدگاجی ماگومدوف قهرمان کشتی آزاد روسیه در سال 2016 به برتری رسید گفت: از عملکرد خود در این رقابت ها راضی هستم و حضور یک رقیب جدی مانند حاجی مراد گاتسالوف انگیزه متفاوتی به من داد.

  وی تصریح کرد: در رقابت های مقدماتی مجبور به انجام چهار مسابقه شدم که این کار را برای من دشوار کرد اما توانستم در نهایت تمامی آن ها را به سود خود به اتمام برسانم.

  وی در مورد مبارزه خود با گاتسالوف قهرمان جهان و المپیک گفت: گاتسالوف پیش از این یک بار من را شکست داده بود اما اینبار من 20 کیلوگرم سنگین تر بودم و این مزیتی بود که من علاوه بر برنامه های فنی و تاکتیکی، با تکیه بر آن توانستم برنده شوم.

  قهرمان جهان در مورد شکست ماگمدوف قهرمان روسیه گفت: وی بسیار کشتی گیر خوبی است و در مقابل حریف آمریکایی عملکرد بسیار خوبی داشت، مبارزه با ماگمدوف آسان نبود و او آینده بسیار روشنی دارد.

  ماخوف در پایان در مورد حضورش در ترکیب تیم کشتی آزاد روسیه در المپیک 2016 خاطرنشان کرد: هنوز برای زدن این حرف زود است، اما من نیاز به صحبت با کادر فنی دارم و پس از آن می شود در این مورد تصمیم گیری کرد.
   

  http://iawf.ir/lnks/45694/-.aspx