نسخه چاپی

رضایی:برگزاری جام تختی در کرمانشاه نیاز به عزم مدیران ارشد استانی دارد

هیئت کشتی کرمانشاه در کنار فدراسیون است
 • ۱۰:۴۹ ۱۳۹۳/۹/۲۲
 • سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: برگزاری رقابت های بین المللی جام تختی در کرمانشاه نیاز به یک عزم استانی و حمایت ویژه ای مدیران ارشد استانی دارد.

  علی رضا رضایی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: ما در چند ماه گذشته تجربه برگزاری چند مسابقه مهم از جمله رقابت های جایزه بزرگ باشگاه ها، قهرمانی کشور جوانان و لیگ های جهانی کشتی آزاد و فرنگی در استان های مختلف داشته ایم.

  وی ادامه داد:  در برگزاری این مسابقات هیئت های کشتی در کنار فدراسیون قرار داشتند و این مسابقات به شکل مناسب به حمایت ویژه مسئولان رده بالای استانی بالخصوص استانداران برگزار شد.

  مدیر تیم های ملی کشتی آزاد تصریح کرد: با توجه به اینکه  برخی از این مسابقات بین المللی بوده است مسئولیت اجرایی برگزاری آن برعهده فدراسیون کشتی بود و مسئولان و دست اندرکاران استان ها نیز همکاری مناسبی را با ما داشتند و این روند ادامه می یابد.

  دارنده مدال نقره المپیک آتن خاطر نشان کرد: هیئت کشتی استان کرمانشاه هماهنگ با فدراسیون بر مبنای شاخص های برگزاری مسابقات بین المللی در حال فراهم کردن مقدمات شرایط برگزاری جام تختی هستند، اما همانطور که اعلام کردیم انجام این تورنمنت بین المللی در کرمانشاه که اهمیت بسیار بالایی برای فدراسیون دارد و با حضور نماینده اتحادیه جهانی کشتی برگزار می شود، نیاز به عزم استانی و حمایت ویژه مدیران ارشد استان دارد تا بتوانیم این مسابقات را به شکل مناسبی انجام دهیم.

  دارنده مدال نقره رقابت های جهانی 2003 نیویورک افزود: این موضوع در مورد برگزاری رقابت های عمومی(اوپن) در همدان که قرار است بهمن ماه به شکل ویژه و با حضور نماینده اتحادیه جهانی و برای نخستین بار در دنیا بروی پانزده تشک و دو رشته آزاد و فرنگی و سه رده ای سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شود نیز صدق می کند که امیدوارم بتوانیم با حمایت های صورت گرفته این مسابقات را به شکل مناسبی برگزار کنیم.

  وی افزود: علاوه بر کرمانشاه، مدیران ارشد استانی دو استان دیگر نیز برای برگزاری جام تختی اعلام آمادگی کرده اند و در نهایت فدراسیون کشتی با بررسی دقیق شرایط و بازدید میدانی عوامل اجرایی فدراسیون و بالخصوص عمل به تعهدات داده شده میزبان این مسابقات را انتخاب می کند.

  رضایی در پایان با اشاره به اینکه کرمانشاه اولویت فدراسیون برای برگزاری جام تختی است، گفت: امیدوارم این خواسته به حق، مردم دوست داشتنی و کشتی دوست کرمانشاه، با حمایت ویژه مدیران ارشد استان کرمانشاه و عمل به تعهدات صورت گرفته محقق شود و کرمانشاه روزهای 23 و 24 بهمن ماه میزبان سی و پنجمین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام تختی باشد. ضمن اینکه همزمان با این مسابقات، رقابت های بین المللی پهلوانی نیز برگزار می شود.

  http://iawf.ir/lnks/39924/-.aspx