نسخه چاپی

نناد لالوویچ: تغییرات کشتی فرنگی در ماه ژانویه مشخص می شود

هنوز باید برای ماندن در المپیک تلاش کنیم
 • ۱۱:۴۸ ۱۳۹۳/۸/۱۹
 • رئیس اتحادیه جهانی کشتی گفت: تغییرات در قوانین کشتی فرنگی در ماه ژانویه و در جلسه هیأت رئیسه اتحادیه جهانی مشخص می شود.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی با بیان این مطلب افزود: جلسه کمیته های داوری و اجرایی اتحادیه جهانی در حاشیه جام ملت های اروپا در مسکو برگزار شد و ما در این نشست ها به این توافق رسیدیم که مبارزات این رشته باید جذاب، زیباتر و پر جنب و جوش تر باشد.
  وی ادامه داد: تصمیم گیری در مورد این تغییر قوانین ماه ژانویه سال 2015 و در جلسه هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی گرفته و در صورت تأیید اعلام می شود.
  لالوویچ با اشاره به اینکه کشتی همچنان باید برای ماندن در المپیک تلاش کند، خاطرنشان کرد: ما برای حضور کشتی در المپیک 2020 گام اول در اصلاحات را به خوبی برداشتیم اما این گام نخست است و هنوز باید این راه را سخت ادامه دهیم.
  وی در مصاحبه با یک سایت روسی با اشاره به سفر خود به بانکوک تایلند جهت حضور در نشست انجمن های کمیته بین المللی المپیک گفت: در ماه دسامبر و در موناکو جلسه فوق العاده کمیته بین المللی المپیک انجام می شود و در این نشست در مورد امکان تغییر روند درخواست نامزد بازی های المپیک 2020 و ورود ورزش های جدید به المپیک تصمیم گیری می شود.

  http://iawf.ir/lnks/39559/-.aspx