نسخه چاپی

میثم مصطفی جوکار: مدال طلا برایم خیلی ارزش داشت

سختی های زیادی کشیده بودم

 • ۱۶:۲۲ ۱۳۹۳/۷/۷
 • میثم مصطفی جوکار گفت: قهرمانی در بازی‌های آسیایی برای او اهمیت زیادی داشته است.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، ملی‌پوش وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد ایران پس از پیروزی مقتدرانه مقابل حریف قزاقستانی اظهار داشت: من یک سال سخت تمرین کرده بودم و تمام مشکلات را به جان خریدم تا در این میدان موفق شوم. من فرزند دو ماهه دارم و همسرم یک سال تمام این دوری‌ها را تحمل کرد. به خاطر این مشکلات و سختی‌هایی که کشیده بودیم این قهرمانی برایم خیلی مهم بود که خوشبختانه توانستم قهرمان شوم تا شرمنده مردم نشوم.

  جوکار به داوری مسابقه‌های امروز اشاره کرد و گفت: وضعیت داوری‌ها اصلا خوب نیست و در کشتی عزت‌الله اکبری هم این موضوع را دیدیم. حتی روزهای گذشته و در مسابقه‌های صبح هم داوری‌ها علیه ما بود. خصوصا امروز که 4 فینالیست داشتیم و نمی‌خواستند که هر 4 طلا به ما برسد.

  او در رابطه با برنامه‌اش برای کشتی فینال گفت: با مربیان برنامه‌ریزی کرده بودیم که از همان ابتدا حمله کنم و با اختلاف زیاد به برتری برسم. در واقع نمی‌خواستیم به این کشتی قزاق فرصت بدهیم.

  جوکار در پایان گفت: این مدالم را به همسرم و پدر و مادرم و همچنین مردم ایران خصوصا ملایری‌ها تقدیم می‌کنم. از همسرم به خاطر تحمل این سختی‌ها قدردانی می‌کنم ضمن اینکه پدر و مادرم هم امروز به قم رفته بودند تا در زمان کشتی‌ام برایم دعا کنند. از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.
  http://iawf.ir/lnks/39156/-.aspx