نسخه چاپی

مسلم نادری خادم: کسب مقام سوم برای من نوید بخش تحقق اهداف بزرگ است

جایزه بزرگ مرا مصمم به حضور مقتدرانه درلیگ برتر کرد

 • ۱۱:۳۶ ۱۳۹۱/۸/۲۰
 • مسلم نادری خادم در رقابت های کشتی جایزه بزرگ تهران به مقام سوم دست یافت تا حضورش را در مارتن سخت و نفسگیر بزرگان 55 کیلوگرم کشور , به عنوان یک مدعی سرسخت معرفی کند.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نادری خادم کشتی‌گیر استان خراسان رضوی در خصوص این مسابقات گفت: ایده سازنده و هدفمند این مسابقات را از نزدیک درک کردم، رقابت ها بسیار نزدیک بود و به جرات میتوان گفت سبک وزنی در کشور نمانده بود که در این مسابقات شرکت نکرده باشد.
  وی در خصوص حضورش درلیگ برتر گفت: با گاز مازندران به توافق رسیده ام و از هفته آینده مصاف خود را با حریفانم آغاز خواهم کرد.
  نادری خادم درخصوص امکان حضورش در تیم موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج تصریح کرد: قطعا این تیم جایگاه بزرگان است اما چندی پیش با مساعدت مسوولان باشگاه موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج در اردوی این تیم حاضر شدم و کادر فنی نظاره گر سطح نزدیکم با حسن رحیمی بودند اما هیچ تصمیمی در خصوص حضورم نگرفتند.
  وی اشاره کرد: علیرغم حضور بزرگانی همچون داداشی,رحمانی ,جلالی بهار و....که تماما حذف شدند کسب مقام سومی در  رقابت های جایزه بزرگ برای من میتواند نوید بخش تحقق اهداف بزرگی باشد تا زمینه افتخار آفرینی برای استان عزیزم در عرصه رقابت های ملی و بین المللی حاصل گردد.
  وی در پایان با تشکر از تلاش های برادرش مرتضی نادری خادم که کار مربیگری و نظارت بر تمرینات وی را به عهده داشته و همواره در کنارش و حمایت های گروه  مهندسی کفایتی گفت: در حال حاضر تمرینات خود را بطور منظم در باشگاه آستان قدس رضوی که فضایی منحصر به فرد در مقایسه با باشگاه های سراسر کشور است و با نظارت و مدیریت آقای احدیان که از پیشکسوتان و بزرگان جامعه کشتی خراسان است دنبال میکنم و جای دارد از ایشان و کلیه دست اندرکاران این باشگاه که برای خدمت به جوانان خوب نهایت سعی تلاش را همراه با آموزه های اخلاقی و اسلامی معمول مینمایند تشکر ویژه داشته باشم

   

  http://iawf.ir/lnks/31811/-.aspx