نسخه چاپی

محمد اصلانی: پشتوانه‌سازی را با جدیت دنبال می‌کنیم

کار سختی در رقابت‌های جهانی پیش رو داریم

 • ۱۰:۴ ۱۳۹۰/۲/۳
 • مربی تیم کشتی آزاد نوجوانان گفت: در کنار کسب نتایج خوب در رقابت‌های جهانی و آسیایی پشتوانه‌سازی را هم با جدیت دنبال می‌کنیم.
  محمد اصلانی مربی تیم کشتی آزاد نوجوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: مسابقات انتخابی تیم کشتی آزاد نوجوانان در خرمشهر سطح بالایی برگزار شد و ما در هر وزن 4 تا 5 نفر خوب را شناسایی کردیم.
  وی ادامه داد: یکی از برنامه‌ها این است که در کنار داشتن یک تا دو تیم خوب نفرات 3 تا 5 و پشتوانه‌های خوبی داشته باشیم و این کشتی‌گیران را به نفرات اول خود نزدیک کنیم.
  دارنده مدال طلای آسیا اظهار داشت: هدف ما این است که کشتی در این رده‌ی سنی رشد کند و بتوانیم در آینده تیم‌های جوانان و بزرگسالان را هم تقویت کنیم.
  دارنده مدال نقره آسیا تصریح کرد: علاوه بر این برای تقویت وزن 42 کیلوگرم مسابقات وزن 39 کیلوگرم را برگزار کردیم.
  دارنده مدال برنز آسیا تأکید کرد: امسال پس از چند سال مسابقات جهانی برگزار می‌شود و در این رقابت‌ها کار سختی پیش رو داریم ولی کشتی‌گیران و کادر فنی تمام تلاش خود را بکار می‌بندند تا تیم در این مسابقات نتیجه خوبی کسب کند.
  وی در پایان خاطرنشان کرد: از حمایت‌های مسئولان فدراسیون کشتی از تیم نوجوانان که تمامی امکانات لازم را برای ما فراهم کرده‌اند قدردانی می‌کنم و امیدوارم پاسخ زحمات مسئولان را بدهیم.
  رقابت‌های انتخابی تیم کشتی آزاد نوجوانان روزهای 1 و 2 اردیبهشت ماه در خرمشهر برگزار شد.

   

  http://iwf.ir/lnks/25059/-.aspx