• اسامی کشتی گیران تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر فرنگی

      اسامی کشتی گیران و مربیان تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر فرنگی جام خلیج فارس

      • ۹:۸ ۱۳۸۶/۱۰/۱۲

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی؛ بنا بر اعلام کمیته لیگ اسامی کشتی گیران و مربیان تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر کشتی فرنگی در سال 86 به شرح زیر است:


      تیم دانشگاه آزاد اسلامی

      کشتی‌گیران:

      1- سید عبدالرضا میراعلمی

      2- علی محمدی

      3- رضا فرضی زاده

      4- داود اخباری

      5- محسن غفارزاده

      6- محمد فقیری

      7- فرشاد علیزاده

      8- اسماعیل نظری

      9- داود هداوند

      10- داود عابدین زاده

      11- فرید قاسمی

      12- داود گیل نیرنگ

      13- یاسین بهرامی پور

      14- مهدی قسمتی آذر شربیانی

      15- محمدرضا قضایی

      سرمربی: حسن یوسفی افشار

      مربی: شهریار صالحی


      تیم منتخب اصفهان

      کشتی‌گیران:

      1- رحیم رئیسی

      2- صالح کمالی

      3- امیرحسین شیران

      4- جواد ساعدی

      5- حمید اسماعیلی

      6- مهدی مظاهری

      7- حمید سرشوق

      8- اردلان کثیری

      9- رحیم مهربان

      10- فرزاد عباسی

      11- حمزه حاجی بنده

      12- بیژن رهسپار

      13- یداله عرب جعفری

      14- عبدالامیر نژادزارعی

      15- محسن کاویانی

      16- ولی اله مباشری

      17- پاتریس رودری

      18- جواد نصیری

      مربیان: رسول جزینی- رحمان رئیسی- فرهاد شیرانی- سعید جامعی

      سرپرست: امین کریمیان


      تیم کلوچه نوشین لاهیجان

      کشتی‌گیران:

      1- کاظم قربانی

      2- بهنام هدهدی

      3- سبحان زرین فر

      4- نعمت رمضانی

      5- هومن نجفی

      6- مهرزاد رمضان پناه

      7- حسین پیررسول زاده

      8- ایمان معصوم نژاد

      9- علی رضا نژاد

      10- حمیدرضا نصیری

      11- حمیدرضا رضایی

      12- محسن پودنکی

      13- عادل کشکولی

      14- مهدی هوایی

      15- محمدرضا صنعان

      مربیان: محمد محبی مقدم- علی ذبیحی

      سرپرستان: رضا علی اصغری- مسعود پورعلیزاده


      تیم راه آهن اندیمشک

      کشتی گیران:

      1- میرحسین قیطاسی

      2- مصطفی مهرابی

      3- اویس تختی

      4- احسان کریم‌فر

      5- ایمان میرمنگره

      6- عبدالحمید پاپی

      7- امین سوری

      8- رضا زیدوند

      9- حبیب اله اخلاقی

      10- فرزاد ایمان‌علی زاده

      11- سجاد کشاورزی

      12- اکبر حسینی

      مربیان: کیانوش دارش- مصطفی حبیب‌زاده

      سرپرست: غلامرضا قیطاسی


      تیم منتخب فارس

      کشتی گیران:

      1- امیر حیدریان

      2- محمدمهدی کوثری

      3- امید نوروزی

      4- محمدعلی محمدی

      5- محمد صادق حاتمی

      6- علی قیطاسی

      7- مهرزاد زارع

      8- مجید شیری

      9- حمید ریحانی

      10- مهدی عسکری زاده

      مربی: محمدعلی چمیانی

      سرپرست: فریبرز منوچهری


      تیم مؤسسه فرهنگی ورزشی سید (مازندران)

      کشتی گیران:

      1- سید صابر میرزاده

      2- محمدرضا اکبری

      3- علیرضا اکبری

      4- محمدهادی محسنی کفشگیر کلایی

      5- یزدان حافظی

      6- محسن عمرانیان

      7- محسن حاجی پور

      8- وحید جام برسنگ

      9- مبین مجدخانی

      10- محمد خانلرزاده

      11- آرمین رضا زاده

      12- مهران اسداله زاده

      13- هادی حسن نژاد عمرانی

      14- ابوذر نورزان

      مربیان: سعید شیرزاد- حسن حسین زاده

      مدیر فنی: سید هاشم میرزاده


      تیم شرکت ملی حفاری

      کشتی گیران:

      1- قاسم رضایی

      2- امیر علی اکبری

      3- عباس محب تاش

      4- رضا اسدپور

      5- عباس نوری

      6- افشین بیابانگرد

      7- طالب نعمت پور

      8- پیام زرین پور

      9- مجتبی باباجان زاده

      10- عادل بالی تبار

      11- حمید باوفا

      12- باقر توکلیان

      13- سعید زلقی

      14- سعید عبد ولی

      15- مجید یعقوبی

      مربیان: سردار پاشایی- عبدالکریم کاکاحاجی

      مدیر فنی: حسن رنگرز


      تیم شهدای 28 دی سنندج

      کشتی گیران:

      1- علی پرویزی

      2- بشیر باباجان‌زاده

      3- هیوا عبدالکریمی

      4- آرمان زبردست

      5- آرمان عزیزی

      6- آزاد علی محمد پور

      7- فؤاد گدازگر

      8- تورج اصلانی

      9- کیوان قهرمانی

      10- زاینار محمدی

      11- میلاد چمن‌گلی

      12- بها‌ءالدین مرادی

      13- امید جراحی

      14- بابک قربانی

      15- محسن بشینجی

      16- محمد قربانی

      17- حمید زارع

      18- خلیل عبدالهی

      19- مجتبی کریم‌فر

      20- علی اشکانی

      21- امیر دریکوندی

      مربیان: انور بابامیری- سامان پاشایی