نسخه چاپی

در جلسه کمیسیون داوران کشور مطرح شد: (همراه با گزارش تصویری)

دبیر: به داوری کشور اعتقاد راسخ دارم
همگام با اتحادیه جهانی کشتی پیش بروید
 • ۱۲:۳۵ ۱۳۹۹/۹/۱
 • جلسه کمیسیون داوران کشتی کشور، صبح امروز (شنبه) با حضور رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این جلسه که در محل سالن کنفرانس خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد، نمایندگان جامعه داوری کشور، موضوعات و موارد مربوط به داوری را بررسی کردند.

  رئیس فدراسیون کشتی در مورد بحث انتخاب مدرسان داوری کشتی کشور تصریح کرد: همگام با اتحادیه جهانی پیش بروید، نه جلوتر و نه عقب تر و هر میزان که اتحادیه جهانی کشتی نیاز به مدرس دارد، داوری ما نیز به نسبت آن باید مدرس داشته باشد.

  وی در مورد درآمد داوران از طریق تبلیغات گفت: طبق قانون هردرآمدی در زیرمجموعه فدراسیون کشتی، متعلق به فدراسیون کشتی است اما در این مورد، کار را به کمیسیون داوران و سرپرست آن آقای مصلایی پور سپردم تا مبالغ بدست آمده از این راه را برای کمیسیون و همچنین داوری کشور هزینه کند.

  دبیر با بیان اینکه به داوری کشور اعتقاد راسخ دارم اظهار داشت: برای اینکه تیمی قدرتمند در رقابت های جهانی و المپیک داشته باشیم باید داورانی قوی و با نفوذ از کشورمان در اتحادیه جهانی حضور داشته باشند و من به عینه این موضوع را در مسابقات مختلف دیده ام که داوری چقدر تأثیرگذار بوده است و از شما می خواهم که روز به روز در جهت رشد و ارتقاء داوری کشور در جهان گام بردارید.

  در این جلسه نفرات حاضر از جایگاه داوری کشور دفاع کردند و گفتند که جامعه داوری یک قشر زحمتکش و بی ادعا در کشتی است.

  اعضاء همچنین بر افزایش کیفیت شاخص های ارزیابی برای تعیین مدرسان داوری و همچنین درجه های مختلف کشتی تأکید کردند.
  این جلسه بعداز ظهر امروز نیز ادامه خواهد یافت.

  http://iwf.ir/lnks/59308/-.aspx