نسخه چاپی

دیروز و با حضور در منزل پیشکسوت کشتی/ (همراه با عکس)

دکتر سلطانی فر جویای حال محمد بزم آور شد
 • ۹:۵۹ ۱۳۹۶/۲/۸
 • وزیر ورزش و جوانان با حضور در منزل محمد بزم آور از این پیشکسوت کشتی کشورعیادت کرد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فر عصر دیروز، (7 اردیبهشت ماه)، به دیدار محمد بزم آور پیشکسوت کشتی رفت.

  وزیر ورزش و جوانان در این دیدار گفت: سلامتی همه پیشکسوتان و اینکه بالای سر خانواده و ورزش این کشور باشند برای ما بسیار مهم است.

  دکتر سلطانی‎فر ادامه داد: امیدوارم بتوانیم بیش از پیش به پیشکسوتان ورزش کشور رسیدگی کنیم، پیشکسوتان قهرمانانی هستند که سالها عمر خود را در راه ورزش صرف کرده‌اند و باعث خوشحالی و افتخار مردم شده اند. باید کاری کنیم که پیشکسوتان در دوران کهولت سن دچار مشکلات و گرفتاری نشوند. خدا را شکر می‌کنم که شما تن سلامت دارید و بالای سر خانواده خود هستید.

  وزیر ورزش و جوانان در این دیدار ضمن یادآوری خاطرات گذشته و روزهای اوج این پیشکسوت به کار خوب فدراسیون کشتی در احترام گذاشتن به پیشکسوتان و استفاده از آنها در برنامه های مختلف اشاره کرد و در پایان گفت: برای کمک به پیشکسوتان و حل مشکلات زندگی آنها تمام تلاش خود را انجام می دهیم.

  محمد بزم آور پیشکسوت کشتی ایران و دارنده مدال برنز جهان است.

  در پایان این دیدار وزیر ورزش و جوانان لوح یادبود و هدیه ای به پاس زحمات و تلاش های محمد بزم آور در عرصه ورزش کشور به وی اهدا کرد.


  http://iwf.ir/lnks/49177/-.aspx