مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا برگزار شد

یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ 14:43
نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند
مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا بعد از ظهر امروز در شهر امان کشور اردن برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات اوزان 65، 71 و 80 کیلوگرم فردا (دوشنبه) و مسابقات اوزان 45، 48، 51، 55، 60، 65، 92 و 110 کیلوگرم روز سه شنبه 5 تیرماه برگزار می شود.
قرعه نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، امیرعباس رمضانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران ازبکستان و ژاپن می رود.
در وزن 48 کیلوگرم که 8 شرکت کننده دارد، امیرعباس علیزاده در دور اول با بروبایف از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان هند و مغولستان می رود.
در وزن 51 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، سام ارشد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان مغولستان و قزاقستان می رود.
در وزن 55 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، آرین مهرعلیزاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دم به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران هند و چین می رود.
در وزن 60 کیلوگرم که 15 شرکت کننده دارد، یاسین طیبی در دور نخست با ژونگ از سنگاپور کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف آشیرگولی اف از ترکنستان می رود.
در وزن 65 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، امیرعلی ولی پور در دور اول با الرشیدی از عربستان مصاف می دهد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم با آکیماژان از قزاقستان پیکار می کند.
در وزن 71 کیلوگرم که 10 نفر شرکت کرده اند، ابوالفضل شمسی پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با بهرام اف از تاجیکستان کشتی می گیرد.
در وزن 80 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، رضا افشار در دور نخست به مصاف الیم جانوف از قرقیزستان می رود.
در وزن 92 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 10 کشتی گیر برگزار می شود، امیررضا علیپور در دور اول با ارکینجانوف از ازبکستان کشتی می گیرد.
در وزن 110 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، ابوالفضل محمدنژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با احمتوف از قزاقستان پیکار می کند.برچسب ها :