چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشتی آزاد نونهالان – مشهد

دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ 08:38
تیم های تهران، خراسان رضوی و البرز عناوین اول تا سوم را بدست آوردند
نفرات برتر مشخص شدند
چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر در کشتی آزاد نونهالان روزهای 18 و 19 شهریورماه در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان این مسابقات که رده بندی تیم ها با توجه به کسب مدال محاسبه می شود. تیم تهران با 3 مدال طلا، 1 مدال نقره و 2 مدال برنز بعنوان قهرمانی رسید.
تیم خراسان رضوی با 2 مدال طلا، 2 مدال نقره، 1 مدال برنز، 1 عنوان پنجمی و 1 عنوان هشتمی در جایگاه دوم ایستاد و تیم البرز با کسب 2 مدال طلا، 2 مدال نقره، 1 مدال برنز و 1 مقام پنجمی سوم شد.
پس از تیم های اول تا سوم، استان مازندران با 2 مدال طلا و 5 مدال برنز در جایگاه چهارم ایستاد.
رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:
35 کیلوگرم: 1- عرشیا محمدی (البرز) 2- امیرمحمد لطفی (کرمانشاه) 3- محمدمهدی محسنی (مازندران) و علی محمدلو (زنجان) 5- آبتین خجسته (لرستان) و حسن خبره (هرمزگان) 7- حسن احمدی (اصفهان) 8- امیررضا رضایی (تهران) 9- امیرمهدی طالبی (کرمان) 10- ناصر سنچولی (گلستان)
38 کیلوگرم: 1- امیرعلی معبودی (البرز) 2- امیرعلی پیران زارع (اصفهان) 3- بنیامین آشفته (خراسان رضوی) و عباس آقانژاد (تهران) 5- امیرمهدی محمدزمانی (کرمان) و محمد علیزاده (اروند) 7- امیرعباس امانی (خراسان شمالی) 8 سوشیانس شفیعی (گیلان) 9- علی کعبی (اذربایجان شرقی)  10- امیرعلی صادقیان (قزوین)
41 کیلوگرم: 1- احسان هاشمی (مازندران) 2- یاشار نصراله (البرز) 3- متین کتولی (گلستان) و امیرحسین میرزایی (همدان) 5- امیرعلی اسماعیل بیگی (اصفهان) و یاسین برزو (خراسان شمالی) 7- امیرحسام حاج حسینی (کرمانشاه) 8- شایان حاتمی (ایلام) 9- سیدعرفان محمدی (فارس) 10- روح اله عباسی (قزوین)
44 کیلوگرم: 1- عمادرضا نوری (مازندران) 2- سعید حسنی (خراسان رضوی) 3- امیرعلی بیات (همدان) و امیرحسین فضعلی (کرمان) 5- ابوالفضل حاتمی (لرستان) و امیرحسین مهدوی (البرز) 7- ایلیا وحدانی (گیلان) 8- امیرحسین مشهدخانی (قزوین) 9- سید پارسا حسینی (گلستان) 10- محمد دشتی (یزد)
48 کیلوگرم: 1- امید دهستانی (قم) 2- سیدابوالفضل حسینی (یزد) 3- امیرعلی یوسف پور (گیلان) و بنیامین فضلی (مازندران) 5- مهرزاد روشنی (لرستان) و بنیامین بقایی (خراسان رضوی) 7- محمدطاها زنگیشه ای (کرمانشاه) 8- امیرعلی مزرعه (اروند) 9- علی اصغر مختاریان (آذربایجان شرقی) 10- محمدصالح نعمتی (مرکزی)
52 کیلوگرم: 1- سام ملکی (لرستان) 2- کسرا بهشتیان (خراسان رضوی) 3- امیرعلی زارع (مازندران) و امیرمهدی محمدی (زنجان) 5- حسین شریفی (تهران) و محمدصالح کریمی (گلستان) 7- کیانوش نصری (ایلام) 8- مانی آصمی (کردستان) 9- علی اصغر جعفری (قم) 10- امیرحسین امیری (گیلان)
57 کیلوگرم: 1- مهدی قنبری (کرمانشاه) 2- هومن کلهری (لرستان) 3- عرفان فتح اله زاده (آذربایجان شرقی) و رضا شمسی پور (تهران) 5- امیرعباس ثابتی مقدم (گیلان) و امیررضا فتوحی (مازندران) 7- محمدطاها نصرالهی فرد (اردبیل) 8- امیرعلی شمشیری (خراسان رضوی) 9- عباس عبدلی (همدان) 10- ابوالفضل میرزایی (مرکزی)
62 کیلوگرم: 1- کیارش ترابی (خراسان رضوی) 2- مرتضی علی پور (آذربایجان شرقی) 3- محمدامین اکبری (مازندران) و محمد محمدی (آذربایجان غربی) 5- رضا حیدری (ایلام) و امیرمهدی سهرابی (اروند) 7- امیرحسین لطیفی (لرستان) 87- محمدحسین کاظمی (همدان) 9- زیار وطن دوست (کردستان) 10- محمدرضا جهانبازی (چهارمحال و بختیاری)
68 کیلوگرم: 1- امیرعلی فراستی (خراسان رضوی) 2- صدرا فولادزاده (تهران) 3- آرمان محمدی (آذربایجان غربی) و پدرام امجدیان (البرز) 5- کیان رمضانی (کردستان) و علی تکاور (ایلام) 7- علی اکبر افشار (قزوین) 8- رضا جلیلیان (کرمانشاه) 9- سجاد رضایی (مرکزی) 10- ابوالفضل قله وی (قم)
75 کیلوگرم: 1- علیرضا اشرفی (تهران) 2- امیرعلی امینی (اصفهان) 3- ابوالفضل باقرزاده (مازندران) و شاهین خدابنده لو (همدان) 5- سیدعلی میراحمدی (گیلان) و سیدمحمدعلی موسوی (قم) 7- حسین شعبان جعفری (قزوین) 8- علی بشارت (آذربایجان شرقی) 9- آرتین زندی (کردستان) 10- راستین دولتشاه (اروند)
85 کیلوگرم: 1- سام دانشور (تهران) 2- محمدرضا عیسی زاده (البرز) 3- حسام قاسم پور (آذربایجان شرقی) و امیرصالح جاویدانی (همدان) 5- شنبنا طاهری (کردستان) و امیررضا عباس کاکویی (مازندران) 7- سینا مهدی زاده (آذربایجان غربی) 8- ابوالفضل امیری (کرمانشاه) 9- امیرحسین ساکی (لرستان) 10- محمدجمیل مسگر (گلستان)
100 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یعقوبی (تهران) 2- امیررضا داداشی (آذربایجان شرقی) 3- یاسر دولتیاری (کرمانشاه) و امیرمحمد طاهری (کرمان) 5- فرهاد طالبی (همدان) و امیرمحمد محمدی (زنجان) 7- امیرحسین غفاری (فارس) 8- حامد گنجی (گیلان) 9- امیرمحمد صادق زاده (مازندران) 10- سجاد رضاخانی (اصفهان)


رده بندی مدالی: 1- تهران 2- خراسان رضوی 3- البرز 4-- مازندران 5- کرمانشاه 6- لرستان 7- قم 8- آذربایجان شرقی 9- اصفهان 10- یزد

نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)