رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور- سنندج

سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ 19:11
تهران بعنوان قهرمانی دست یافت
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات
استان تهران قهرمان رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور در سنندج شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روزهای 26 و 27 اردیبهشت ماه در سالن شش هزار نفری 22 گولان شهرستان سنندج استان کردستان برگزار شد و در پایان تیم تهران بعنوان قهرمانی دست یافت و تیم های مازندران و توابع تهران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

35 کیلوگرم: 1- یاسین ملاحسنی (تهران) 2– عباس آقانژاد (توابع تهران) 3- مازیار آزادی (لرستان) و محمدحسین زارع بیدکی (یزد) 5- سید ابوافضل ربوسه (مازندران) و احمد یبلویی (اصفهان) 7- نیما درویشی (خوزستان) 8- امیرحسین آزموده (خراسان شمالی) 9- نیما آبی (البرز) 10- امیرحسین دشتله (کرمانشاه)
38 کیلوگرم: 1- امیرعباس علی زاده (مازندران) 2– محمدامین ساقی (تهران) 3- امیرمحمد رحیم نیا (لرستان) و سام ارشد (توابع تهران) 5- رضا محمودپوریان (البرز) و دانیال صفری (همدان) 7- آریا شیرزادی (کرمانشاه) 8- امیرعباس رمضانی (سهمیه آزاد) 9- علی حاتمی (ایلام) 10- بنیامین نقابی (خراسان رضوی)
41 کیلوگرم:1- امیرحسین محمدی مقدم (لرستان) 2- امیرحسین شعبان پور (سهمیه آزاد) 3- جواد یزدانی (مازندران) و بنیامین امیدی (گیلان) 5- سعید قلندرنما (تهران) و امیرمحمد عبدالملکی (کردستان) 7- محمدطاها یوسفی (البرز) 8- عباس اکبری (توابع تهران) 9- عرفان محمدبیگی (قزوین) 10- محمدرضا مرادی (سهمیه آزاد)
44 کیلوگرم: 1- آرین مهرعلیزاده (توابع تهران) 2– اهورا خاطری (مازندران) 3- امیررضا جودی (البرز) و امیرحسین عباسی (آزاد) 5- امیرحسین پرویزی (کرمانشاه) علیرضا عیسایی (تهران) 7- امیرعباس بالادستیان (سهمیه آزاد) 8- علی اصغر بکرانی (اصفهان) 9- پوریا بهمنی (کردستان) 10- سجاد صارمی (لرستان)
48 کیلوگرم: 1- حسین آرین (تهران) 2– سام سیار (توابع تهران) 3- امیررضا رضاپور (خراسان رضوی) و امین سلمانپور (آذربایجان شرقی) 5- سیدطاها هاشمی (سهمیه آزاد) و رضا شمسی پور (سهمیه آزاد) 7- حسین سالاروند (لرستان) 8- شایان اردو (سهمیه آزاد) 9- امیرمهدی اسدی (کرمان) 10- محمدحسن یبلویی (اصفهان)
52 کیلوگرم: 1- ابوالفضل کوشکی (لرستان) 2- علی بابا (قم) 3- رضا شفیع پورفرد (سهمیه آزاد) و امیرمحمد زرین کام (توابع تهران) 5- ابوالفضل احمدی (سهمیه آزاد) و محمدرضا اسدی زند (سهمیه آزاد) 7- یوسف مقدسی بهزاد (سهمیه آزاد) 8- امیرصالح قیاسی چکا (سهمیه آزاد) 9- هادی اصغری (آذربایجان غربی) 10- علیرضا خانمحمدی (آذربایجان شرقی)
57 کیلوگرم: 1- مبین گردشی (توابع تهران) 2- کامران فضلی (مازندران) 3- آرشام وهابیان (گیلان) و عرفان محمدی (سهمیه آزاد) 5- آریوبرزن محمدی (البرز) و یاسین طیبی(سهمیه آزاد) 7- پارسا حسنوند (سهمیه آزاد) 8- مهدیار قاسمی شرف (همدان) 9- ابوالفضل ایل خانی (سهمیه آزاد) 10- علی بابازاده (آذربایجان غربی)
62 کیلوگرم: 1- ماهان کاوسی (سهمیه آزاد) 2- محمد پلهم جانی (مازندران) 3- مبین معصومی (آذربایجان شرقی) و متین گردشی (توابع تهران) 5- محمدمتین اسفندیاری (مرکزی) و ابوالفضل بیرانوند (آزاد) 7- ایلیا قره گوزلو (تهران) 8- صالح محمدی (قم) 9- محمدجواد اسدی (سهمیه آزاد) 10- علیرضا صیادی (سهمیه آزاد)
68 کیلوگرم: 1- رضا افشار (سهمیه آزاد) 2– محمدمهدی محمدپور (تهران) 3- ارشیا اولیایی (آذربایجان غربی) و امیرحسین محمدیان (مازندران9 5- شادیان مرادی (مرکزی) و شایان ابوالفتحی (لرستان) 7- فرشاد جامی (البرز) 8- طاها معتمدی فر (همدان) 9- مهدی کشاورز (سهمیه آزاد) 10- آیدین طریقی (گیلان)
75 کیلوگرم: 1- امیرمحمد رحیمی (تهران) 2- آرمین کیانی (سهمیه آزاد) 3- امیررضا علیپور (خراسان رضوی) و محمدمهدی غضنفری (سهمیه آزاد) 5- محمد سیاری (البرز) و محسن سعادتی (خراسان شمالی) 7- کامیار شیخی (سهمیه آزاد) 8- محمدپارسا حسنوند (آزاد) 9- دانیال بهادری (لرستان) 10- آرمین رضایی (کردستان)
85 کیلوگرم: 1- رامتین روان بخش (مازندران 2- مهدی زارع (توابع تهران) 3- ابوالفضل محمدنژاد (تهران) و سیدعرشیان یحیی (سهمیه آزاد) 5- سید حسین هاشمی (کرمان) و طاها عزیزی شهر (آذربایجان شرقی) 7- مهربد علی زاده (سمنان) 8- محمدطه حسینی (کردستان) 9- سیدحسین موسوی (همدان) 10- امیرعلی سبحانی (اصفهان)
100 کیلوگرم: 1- امیرحسین نقدعلی پور (تهران) 2- ابوالفضل جمالی (سهمیه آزاد) 3- مارتیا مهدوی (سهمیه آزاد) و سید محمد مدینه (مازندران) 5- محمدامین محمدی (کرمانشاه) و محمدحسین جباری (آذربایجان غربی) 7- آیین دهقان نژاد (گیلان) 8- علی احمدی (البرز) 9- مسلم غفاریان (آزاد) 10- امین اسدی (خراسان شمالی)

رده بندی تیمی: 1- تهران 183 امتیاز 2- مازندران 165 امتیاز 3- توابع تهران 161 امتیاز 4- لرستان 104 امتیاز 5- البرز 71 امتیاز 6- آذربایجان شرقی 42 امتیاز 7- گیلان 40 امتیاز 8- خراسان رضوی 32 امتیاز 9- آذربایجان غربی 31 امتیاز 10- کرمانشاه 30 امتیاز

نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.




برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)