نسخه چاپی

برگزاری چرخه انتخابی 2 وزن کشتی فرنگی همزمان با انتخابی تیم آزاد

تکلیف اوزان 60 و 130 کیلوگرم 19 تیرماه مشخص می شود
 • ۹:۵ ۱۴۰۱/۳/۲۸
 • کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی، نحوه انتخاب ملی پوشان در اوزان 60 و 130 کیلوگرم را اعلام کرد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، جلسه ای با حضور سرمربی، کادر فنی و مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در روز 25 خردادماه تشکیل و پس از تبادل نظرات تصیمات ذیل جهت شرکت کشتی گیران در رقابت های کشورهای اسلامی و قهرمانی جهان در صربستان گرفته شد.


  1- با توجه به برگزاری پنج مرحله از چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی (قهرمانی کشور، انتخابی جام تختی، رقابت های بین المللی جام تختی، قهرمانی آسیا، تورنمنت قزاقستان) در خصوص وزن 60 کیلوگرم مقرر گردید در تاریخ 19 تیرماه در ششمین مرحله از چرخه ی انتخابی، مسابقه بین علیرضا نجاتی و مهدی محسن نژاد با 2 کیلوگرم با شرایط زیر برگزار گردد.

  الف) با توجه به اینکه مهدی محسن نژاد دارای یک پیروزی مقابل نجاتی در جام تختی می باشد، در صورتی که به یک پیروزی دست یابد، بعنوان نفر برتر شناخته می شود.

  ب) نجاتی برای ملی پوش شدن باید  2 پیروزی مقابل محسن نژاد بدست آورد.

  2- با توجه به برگزاری پنج مرحله از چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، در خصوص وزن 130 کیلوگرم مقرر گردید در تاریخ 19 تیرماه در ششمین مرحله از چرخه انتخابی، مسابقه بین امین میرزازاده و علی اکبر یوسفی برگزار شود.

  الف) با توجه به پیروزی امین میرزازاده در رقابت های بین المللی تورلیخانوف قزاقستان مقابل یوسفی، در صورتی که وی به یک به پیروزی برسد، بعنوان نفر برتر شناخته می شود.

  ب) یوسفی برای ملی پوش شدن باید 2 پیروزی مقابل میرزازاده بدست آورد.

  3- ادامه چرخه ی انتخابی در سایر اوزان پس از حضور نفرات منتخب اعزامی به رقابت های رنکینگ ایتالیا اعلام می شود.  http://iwf.ir/lnks/64825/-.aspx