نسخه چاپی

برای اولین بار و با دعوت از تمامی مربیان و قهرمانان کشور

آزمون انتخاب مدرسان مربیگری و مربیان تیم های ملی برگزار می شود
 • ۱۳:۴۵ ۱۴۰۱/۱/۲۲
 • فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران طی فراخوانی از تمامی مربیان و قهرمانان کشور دعوت به عمل می‌آورد تا در آزمون مرحله نخست انتخاب مربیان تیم‌های ملی و مدرسین فدراسیون کشتی شرکت کنند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، با توجه به سند راهبردی کشتی (طرح توسعه کشتی کشور)  و در جهت ارتقاء و ساماندهی مربیان کشتی به منظور انتخاب مربیان تیم های ملی و مدرسان مربیگری کشتی، فدراسیون کشتی طی فراخوانی از تمامی مربیان و قهرمانان سراسر کشور دعوت کرد تا برای شرکت در آزمون مرحله نخست اقدام نمایند.

  هدف فدراسیون کشتی از اجرای این طرح، ایجاد انگیزه و رقابت در بین تمامی مربیان و قهرمانان کشتی کشور، بالا بردن سطح کیفی، عدالت محوری و شایسته سالاری در نحوه ی انتخاب مربیان تیم های ملی و مدرسان کشتی و در نهایت ارتقاء کشتی کشور در آینده نزدیک می باشد.
  بر این اساس شرایط حضور و زمان ارسال مدارک به شرح زیر است:

  علاقمندان به حضور در این آزمون برای ثبت نام می‌توانند از ۷ فروردین لغایت ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری مدارک مورد نیاز را  از طریق آدرس ایمیل iranwrestlingcoach@gmail.com به فدراسیون ارسال کنند.
  مدارک مورد نیاز:
  1-دفترچه مربیگری با هر درجه‌ای یا دارا بودن حداقل حکم سومی قهرمانی استان (افراد علاقمندی که دفترچه مربیگری و حکم قهرمانی ندارند؛ اما سابقه کشتی و حضور در مسابقات را دارند؛ می‌توانند با ارسال سایر مدارک و پس از تایید فدراسیون امکان حضور در آزمون را پیدا کنند.)
  ۲- حداقل سن 25 سال
  ۳- حداکثر سن بستگی به سلامت فرد دارد، انجام آزمون تست‌های آمادگی جسمانی بخصوص اجرای فنون پرتابی الزامی است.


  لازم به ذکر است، در مرحله اول و قبل از آزمون اصلی، آزمون تعیین سطح برگزار می‌شود.
  http://iwf.ir/lnks/63151/-.aspx