نسخه چاپی

عصر امروز با حضور شهردار اردبیل انجام شد

امضاء تفاهم نامه همکاری بین شهرداری اردبیل و فدراسیون کشتی
 • ۲۰:۱۵ ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
 • تفاهم نامه همکاری بین شهرداری اردبیل و فدراسیون کشتی، عصر امروز در محل فدراسیون کشتی به امضاء رسید.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از حضور رئیس فدراسیون کشتی در استان اردبیل و رایزنی با مسئولان شهرداری اردبیل، مقرر شد تفاهم نامه همکاری شهرداری اردبیل و فدراسیون کشتی به امضاء برسد.

  بر این اساس عصر امروز و با حضور حمید لطف الهیان شهردار اردبیل، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان و عبدالرضا اقبال رئیس هیئت کشتی استان اردبیل تفاهم نامه شهرداری اردبیل با فدراسیون کشتی به امضاء رسید.

  این تفاهم نامه در موضوعات ترویج و فرهنگ پهلوانی، توسعه کمی و کیفی کشتی در سطوح پایه، بهره مندی از منابع انسانی، مالی، علمی و امکانات ورزشی، هماهنگی و هم راستایی در مورد توسعه و ارتقاء کشتی، پشتوانه سازی و استعدادیابی، توانمندسازی مربیان و داوران، پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و ایجاد سیستم یکپارچه به منظور پرورش بلند مدت کشتی گیران به امضاء رسید.

  در راستای این تفاهم نامه شهرداری اردبیل حمایت های مالی خود را با توجه به ردیف بودجه مصوب از سوی شورای اسلامی شهر اردبیل از کشتی بعمل خواهد آورد و در زمینه تجلیل و تشویق مربیان، داوران و ورزشکاران مطرح استان همکاری خواهد داشت.

  همچنین شهرداری اردبیل نسبت به برگزاری جشنواره های ورزشی به جهت گسترش کشتی، برگزاری مسابقات، تأسیس و تجهیز مدرسه کشتی، احداث سالن های ورزشی در مناطق کم برخوردار و مستعد ورزشی شهر و حضور در مسابقات لیگ اقدام خواهد کرد.

  اختصاص زمین به سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت احداث سالن کشتی و همچین اعطای تسهیلات ویژه تشویقی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه ورزش کشتی از دیگر اقدامات شهرداری اردبیل به جهت کشتی  استان اردبیل خواهد بود.

  فدراسیون کشتی نیز نسبت برگزاری کلاس های تخصصی برای مربیان و داوران و همچنین تأمین مربیان کشتی به جهت فعالیت در سالن های ورزشی استان اقدام خواهد کرد.

  همکاری در برگزاری برنامه های آموزشی و برگزاری اردوهای تیم های ملی و استفاده از کشتی گیران استان در کنار این تیم ها، برگزاری

  مسابقات کشوری در رده های سنی مختلف، برگزاری مسابقات بین المللی و استفاده از مربیان، داوران و ورزشکاران استان برای حضور در مسابقات ملی و بین المللی و اردوهای تیم های ملی از دیگر اقدامات فدراسیون در قالب این تفاهم نامه خواهد بود.

  شهردار اردبیل در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های فدراسیون کشتی تصریح کرد: امیدوارم که با امضاء این تفاهم نامه کشتی استان به روزهای پرقدرت گذشته خود بازگردد.

  وی ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که بتوانیم به کشتی استان کمک کنیم و از فدراسیون کشتی نیز می خواهم که در این زمینه تمام تلاش خود را انجام دهد.

  علیرضا دبیر نیز با اشاره به سفر مثبت خود به استان اردبیل و دیدار با مسئولان شهری اردبیل گفت: خوشحالم که شهرداری اردبیل نگاه مثبتی به ورزش ملی کشور دارد و امیدوارم که با امضاء این تفاهم نامه کمک خوبی به رشد و توسعه کشتی استان اردبیل شود.  http://iwf.ir/lnks/60123/-.aspx