نسخه چاپی

استاندار کردستان:

حمایت خود را از کشتی استان اعلام می کنیم
تلاش می کنیم بخش خصوصی در کنار هیأت کشتی استان قرار بگیرد
 • ۲۰:۵۰ ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
 • علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در ادامه حضور خود در سنندج با مهندس بهمن مرادنیا استاندار کردستان دیدار و گفت و گو کرد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دبیر در این دیدار که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس هیأت کشتی استان و محمدجواد یزدانی نیا نایب رئیس سازمان لیگ برگزار شد گفت: کردستان نوجوانان و جوانان مستعدی در کشتی دارد که در صورت حمایت از آن ها، شاهد نتایج خوبی در کشتی استان خواهیم بود.

  وی ادامه داد: هدفم از سفر به استان های مختلف، در میان گذاشتن مشکلات کشتی با مسئولان ارشد استانی و گرفتن قول حمایت آن ها از ورزش ملی کشور است، چراکه کشتی جزئی از هویت ایران محسوب می شود و باید پاسدار این رشته ملی، سنتی و مذهبی باشیم.

  مرادنیا استاندار کردستان نیز با بیان اینکه حمایت خود را از کشتی استان خواهیم کرد، گفت: تلاشمان را خواهیم کرد تا بخش خصوصی را بعنوان حامی مالی در کنار هیأت کشتی استان قرار دهیم تا بخشی از هزینه های هیأت تأمین شود.

  وی ادامه داد: حضور شما در استان ها باعث انگیزه در میان نوجوانان و جوانان و همچنین مسئولان برای پرداختن به کشتی می شود.

  خیرآبادی رئیس هیئت کشتی استان نیز اظهار داشت: مردم کردستان کوه ابیدر را مقدس می دانند و این سالن شش هزار نفری هم با تلاش های استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان بعد از سالها احداث شد و خیلی از نیاز های اهالی ورزش و مخصوصا کشتی را برطرف می کند و حضور رئیس فدراسیون را نیز برای کشتی استان به فال نیک می گیریم.

  http://iwf.ir/lnks/59683/-.aspx