نسخه چاپی

در نشست با اعضای هیأت کشتی و مربیان شهرستان های آذربایجان شرقی مطرح شد:

دبیر: اگر قرار باشد در خانه کشتی بنشینم، در کشتی کشور اتفاقی نخواهد افتاد
هرچقدر هیأت های استان های ما قوی باشند، تیم ملی قدرتمندی خواهیم داشت
  • ۱۴:۳۵ ۱۳۹۹/۸/۲۹
  • رئیس فدراسیون کشتی در ادامه حضورش در استان آذربایجان شرقی، بعد از ظهر امروز (پنج شنبه) جلسه ای را با اعضای هیأت های کشتی شهرستان ها و مربیان استان آذربایجان شرقی برگزار کرد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دبیر در این جلسه که ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان و علی علیزاده رئیس هیأت کشتی استان آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند، گفت: هدف من از حضور در استان ها این است که از نزدیک مشکلات کشتی در استان ها را بررسی کنم و با روسای هیأت کشتی شهرستان ها دیدار داشته باشم چراکه اگر آن ها فعال باشند و در راه کشتی پیشقدم شده و وقت بیشتر بگذارند تا آمار کشتی گیران بالا رود، خود به خود پیشرفت را در کشتی کشور خواهیم دید و معتقدم که هیأت های کشتی در این زمینه خیلی اثرگذار هستند.

    رئیس فدراسیون کشتی تأکید کرد: باور دارم اگر قرار است در کشتی ایران اتفاقی بیافتد این نیست که من بنشینم در خانه کشتی و آن اتفاق بیافتد. من باید در کل کشور بگردم و هیأت های کشتی را تقویت کنم و اگر هیأت کشتی استان ها قوی بشوند در آینده تیم ملی قوی خواهیم داشت.

    در این جلسه نفرات حاضر اعلام کردند که کشتی استان از مشکلات مالی و آموزشی رنج می برد و همچنین در بحث مربیان کاربلد و در سطح بالا نیز کمبود احساس می شود که قرار شد در مسائل مالی اداره کل ورزش و جوانان به کشتی استان کمک کند و فدراسیون کشتی نیز در مورد برگزاری کلاس های آموزشی و اردوها در استان آذربایجان شرقی اقدام کند.
    http://iawf.ir/lnks/59300/-.aspx