نسخه چاپی

دیدار رئیس فدراسیون با استاندار و شهردار زنجان

حقیقی: به اجرای برنامه های کشتی استان کمک می کنیم   
ملایی: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به یاری کشتی می آید
دبیر: کُشتی زنجان، نیازمند حمایت مسئولان است
 • ۱۸:۱۷ ۱۳۹۹/۸/۲۲

 • رئیس فدراسیون کشتی در ادامه بازدید دو روزه خود از استان زنجان عصر امروز به دیدار استاندار و شهردار زنجان رفت.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رئیس فدراسیون کشتی در ادامه سفر خود به استان زنجان عصر امروز پنج شنبه به دیدار دکتر فتح اله حقیقی استاندار زنجان و پس از آن به دیدار حبیب ملایی یگانه شهردار زنجان رفت.
  رئیس فدراسیون کشتی در دیدار با استان دار گفت: یکی از مهمترین خواسته‌های فدراسیون کشتی از مسئولان استان ها به ویژه استاندار زنجان، حمایت عملی از هیات و تیم کشتی زنجان و در اولویت قرار دادن ورزش کشتی استان است.
  وی با اشاره به سفرهای استانی و دیدار با استانداران خاطرنشان کرد: استانداران با حمایت و توجه خود به حوزه ورزش برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام، کمک می‌کنند و نگاه ویژه‌ای به کشتی به عنوان ورزش اول کشور دارند.
  رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه زنجان در 20 سال قبل، یکی از قطب‌های کشتی کشور بود، گفت: این استان از مربیان برجسته‌ای از جمله آقای منصور مهاجری بهره‌مند است که یکی شاگردان ایشان امروز سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی شده است
  وی با بیان اینکه بنده به عنوان سرباز مدیران استان‌ها هستم، خاطرنشان کرد: آنچه که در حمایت از ظرفیت‌ها و استعدادهای استانی از دستمان برمی‌آید این است که ظرفیت‌ها را شناخته و در سطح ملی از آن‌ها استفاده کنیم.
  دبیر با بیان اینکه کُشتی، ورزش افتخارآفرین کشور در دنیا و المپیک است، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم این رشته ورزشی رو به افول و خاموشی برود.
  وی با بیان اینکه محمد نادری، میثم حیدری و میثم نصیری، سه کشتی‌گیر مطرح، بااخلاق و قهرمان استان زنجان هستند، گفت: میثم نصیری، ورزشکاری است که علی‌رغم قهرمانی جهان، مشکل اشتغال دارد که امیدواریم با حمایت و مساعدت مسئولان استان به‌ویژه استاندار محترم این مشکل نیز حل شود.
  دکتر حقیقی نیز در این جلسه گفت: من در هر استانی بودم به ورزش کمک کردم و در استان زنجان هم همین کار را خواهم کرد.
  وی ادامه داد: هیأت کشتی استان برنامه های مدون خود را به استانداری ارائه دهد تا در شورای برنامه ریزی استان مطرح و پس از تصویب بتوانیم به کشتی استان کمک کنیم.

  رئیس فدراسیون کشتی در دیدار شهردار زنجان با بیان اینکه شهرداری، ظرفیت بسیار مهمی برای معرفی این ورزش است، گفت: برای معرفی استعدادها، ظرفیت‌ها و قهرمانان کُشتی استان زنجان می‌توان از ظرفیت سازمان‌های فرهنگی و زیباسازی شهرداری در تبلیغات شهری و برنامه‌های مختلف استفاده کرد.
  وی ادامه داد: تقویت این رشته ورزشی، نیازمند معرفی و تبلیغ است و برای تحقق این مهم، رایزنی و توجیه کامل با شبکه‌های سه و ورزش سیما انجام شد و آن‌ها نیز پای کار آمده و اقدام به تولید برنامه کرده‌اند که هم‌اکنون پخش می‌شود.
  دبیر ابراز کرد: خواهشی که از مدیران استان و شهردار زنجان داریم این است که کشتی را نیز به عنوان یک پروژه ماننده پروژه‌های خود ببینند.
  رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه شهرداری برای خودش یک دولت کوچک است، گفت: شهرداری اگر تصمیمی بگیرد که یک کاری را انجام دهد قطعا انجام می‌دهد و کارهایش نیز اثرگذار خواهد بود.
  دبیر با اشاره به موضوع اشتغال یکی از قهرمانان کشتی زنجان گفت: در صورتی که با مساعدت مسئولان این مشکل حل شود، یک الگوسازی و فرهنگسازی خواهد بود و انگیزه‌ای برای ورود جوانان به سمت ورزش می‌شود.
  حبیب ملایی یگانه شهردار زنجان نیز با بیان اینکه با آقای دبیر در زمانی که در مدیریت شهری بود آشنا هستم و جلساتی را برگزار کرده ام تصریح کرد: حتما به ورزش کشتی در شهر زنجان کمک خواهیم کرد و از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری زنجان می خواهم که پیگیری های لازم را در این زمینه داشته باشد.

  http://iawf.ir/lnks/59273/-.aspx