نسخه چاپی

بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد – جام یادگار امام (ره)

نتایج دور رفت مسابقات در گروه ب مشخص شد
صدرنشینی بازار بزرگ ایران
  • ۲۰:۱۸ ۱۳۹۹/۷/۱۶
  • مسابقات دور رفت گروه ب بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره)، گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی روزهای 15 و 16 مهرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران، با حضور 5 تیم و با برگزاری 10 دیدار برگزار شد.

    رده بندی تیم ها در پایان این مسابقات به شرح زیر است:

    1- بازار بزرگ ایران 2- هیأت کشتی قائمشهر 3- پاس ساری 4- چسب رازی 5- اترک خراسان رضوی

    نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:
    هیأت کشتی قائمشهر 8- چسب رازی 2
    پاس ساری 10- اترک خراسان شمالی صفر
    بازار بزرگ ایران 10 – اترک خراسان شمالی صفر
    پاس ساری  8 – چسب رازی 2
    بازار بزرگ ایران 10- هیأت کشتی قائمشهر صفر
    چسب رازی 8- اترک خراسان شمالی 2
    هیأت کشتی قائمشهر 8 - اترک خراسان شمالی 2
    بازار بزرگ ایران 8  - پاس ساری 2
    بازار بزرگ ایران 8 – چسب رازی 2
    هیأت کشتی قائمشهر 6 – پاس ساری 4


    نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

    هیأت کشتی قائمشهر 8- چسب رازی 2 (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده 10- مهدی ویسی صفر
    61 کیلوگرم: دانیال حجتی، برنده 3- محمدرضا طهماسب پور 4
    65 کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور، برنده 5- افشین خوشبخت صفر
    70 کیلوگرم: سید مهرشاد اکبری 7- امیرحسین متقی، برنده 8
    74 کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده 2- حسین ابوذری 1
    79 کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده 2- مهدی اسماعیل زاده 1
    86 کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده 12- مجتبی اصغری 3
    92 کیلوگرم: ارشک محبی، برنده 10، ضربه فنی- حمیدرضا بخشی صفر
    97 کیلوگرم: علی شعبانی، برنده 12- امیررضا فتاحی 2
    125 کیلوگرم: بدون حریف – سهیل یوسفی، برنده

    پاس ساری 10- اترک خراسان شمالی صفر (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده 11- امیر علیزاده صفر
    61 کیلوگرم: عباس ابراهیم زاده، برنده 11- محمد ایزانلو صفر
    65 کیلوگرم: شایان حمزه، برنده 12- محمد پورنادری 2
    70 کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده 9- رضا براتی 2
    74 کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده 9- علی شاه پسندی صفر
    79 کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده 6- علی شکوری صفر
    86 کیلوگرم: آرش نیرآبادی، برنده 12- مسعود ساعدی 2
    92 کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده 12- دانیال قاسمی 1
    97 کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده 10- امیرحسین علیپور صفر
    125 کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده 10- سهیل قلی پور 3

    بازار بزرگ ایران 10 – اترک خراسان شمالی صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده 8- محمد ایزانلو صفر
    61 کیلوگرم: محمد نامجومطلق، برنده 10- امیر علیزاده صفر
    65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده 12- علیرضا حیدری 5
    70 کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده 10- عرفان نیازی صفر
    74 کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده 12- علی شاه پسندی 1
    79 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده 11- علی شکوری صفر
    86 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 10- مسعود ساعدی صفر
    92 کیلوگرم: احمد بذری، برنده 11- دانیال قاسمی صفر
    97 کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده 10- امیرحسین علیپور صفر
    125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده 11- سهیل قلی پور صفر

    پاس ساری 8 – چسب رازی 2 (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: حمید خلیلی، برنده 7- علی قلی زادگان 2
    61 کیلوگرم: داریوش حضرت قلی زاده، برند9ه 9- محمدرضا ابراهیمی 4
    65 کیلوگرم: مهران شیخی، برنده 10- سجاد گودرزی صفر
    70 کیلوگرم: محمد جعفری 4- عرفان الهی، برنده 14
    74 کیلوگرم: حسین الیاسی، برنده 12- امیرحسین موسوی 2
    79 کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده 10- امیرحسین لرستانی صفر
    86 کیلوگرم: مهدی هدایتی 4- مجتبی اصغری، برنده 4
    92 کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده 9- حمیدرضا بخشی 5
    97 کیلوگرم: حسین رمضانیان، برنده 10- عرفان حسین زاده صفر
    125 کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده 14-  سالار حبیبی 3

    بازار بزرگ ایران 10- هیأت کشتی قائمشهر صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 4- رضا علی جان زاده 4
    61 کیلوگرم: مجید داستان، برنده 7، ضربه فنی – دانیال حجتی 2
    65 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، برنده 7- مهران نصیری 1
    70 کیلوگرمک امیرحسین حسینی، برنده 7- سید مهرشاد اکبری 4
    74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده 4- نیما اشفاقی صفر
    79 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده 3- بهمن تیموری 1
    86 کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده 13- علیرضا کریمی صفر
    92 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده 7- ارشک محبی صفر
    97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده 3- علی شعبانی 3
    125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده 4- یداله محبی صفر

    چسب رازی 8- اترک خراسان شمالی 2 (اسامی تیم چسب رازی در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: مهدی ویسی، برنده 10- محمد ایزانلو صفر
    61 کیلوگرم: محمدرضا طهماسب پور، برنده 9- امیر علیزاده 4
    65 کیلوگرم: افشین خوش بخت، برنده 8- علیرضا حیدری 4
    70 کیلوگرم: امیرحسین متقی، برنده 10- عرفان نیازی صفر
    74 کیلوگرم: حسین ابوذری، برنده 12- علی شاه پسندی 3
    79 کیلوگرم: مهدی اسماعیل زاده 2- علی شکوری، برنده 7
    86 کیلوگرم: حمیدرضا علی بخشی، برنده 18- مسعود ساعدی 11
    92 کیلوگرم: سجاد حبیبی، برنده 4، ضربه فنی – دانیال قاسمی صفر
    97 کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده 10- امیرحسین علیپور صفر
    125 کیلوگرم: سالار حبیبی صفر – سهیل قلی پور، برنده 10

    بازار بزرگ ایران 8  - پاس ساری 2 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 8- افشین رحمانی 8
    61 کیلوگرم: مجید داستان، برنده 2، ضربه فنی – سید حسن عبادی
    65 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی 4 – شایان حمزه 5
    70 کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده 11 – بهروز حیدری صفر
    74 کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده 5 – جمال خدابنده لو 2
    79 کیلوگرم: امیرحسین کاووسی 4- رضا ابراهیم نژاد، برنده 4
    86 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 5- آرش نیرآبادی 1
    92 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده 11- مرصاد مرغزاری صفر
    97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده 4 – دانیال شریعتی نیا صفر
    125 کیلوگرم: امیرحسین زارع 9- وحید یوسفوند 2

    هیأت کشتی قائمشهر 8 - اترک خراسان شمالی 2 (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: رضا مومنی، برنده 10- محمد ایزانلو صفر
    61 کیلوگرم: جواد جوادی، برنده 11- امیر علیزاده صفر
    65 کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور، برنده 10- علیرضا حیدری 3
    70 کیلوگرم: خیراله قهرمانی، برنده 9- عرفان نیازی صفر
    74 کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده 10- علی شاه پسندی صفر
    79 کیلوگرم: محمد جواد حمیدی 10- علی شکوری، برنده 10
    86 کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده 9- مسعود ساعدی صفر
    92 کیلوگرم: امیرحسین خطی، برنده 11- دانیال قاسمی
    97 کیلوگرم: مصطفی صادق زاد، برنده 8 ضربه فنی – امیرحسین علیپور صفر
    125 کیلوگرم: یداله محبی (حاضر نشد)- سهیل قلی پور، برنده

    بازار بزرگ ایران 8 – چسب رازی 2 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: پوریا ترکمان 4- مهدی ویسی، برنده 5
    61 کیلوگرم: محمد نامجومطلق، برنده 9- محمدرضا ابراهیمی 1
    65 کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده 9- سجاد گودرزی صفر
    70 کیلوگرم: امیرحسین حسینی 4- عرفان الهی، برنده 7
    74 کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده 4- حسین اباذری 2
    79 کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده 10- مهدی اسماعیل زاده 6
    86 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 10- حسین نوری صفر
    92 کیلوگرم: احمد بذری، برنده 9- امیرعلی آذرپیراد 1
    97 کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده 8- عرفان حسین زاده صفر
    125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده 12- سهیل یوسفی 1

    هیأت کشتی قائمشهر 6- پاس ساری 4 (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده 10 – حمید خلیلی صفر
    61 کیلوگرم: دانیال حجتی صفر – داریوش حضرت قلی زاده، برنده 13
    65 کیلوگرم: مهران نصیری 2 – مهران شیخی، برنده 2
    70 کیلوگرم: سید مهرشاد اکبری، برنده 2- امیررضا اکبرزاده صفر
    74 کیلوگرم: نیما اشفاقی 6- حسین الیاسی، برنده 11
    79 کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده 3- امید حسن تبار 2
    86 کیلوگرم: عزت اله اکبری صفر-  مهدی هدایتی، برنده 9
    92 کیلوگرم: ارشک محبی، برنده 5- محمد علی تبار 1
    97 کیلوگرم: علی شعبانی، برنده 11- حسین رمضانیان 1
    125 کیلوگرم: یداله محبی، برنده 9- علیرضا گرزبر 6

    http://iawf.ir/lnks/59073/-.aspx