نسخه چاپی

ظهر امروز و در محل فدراسیون کشتی صورت گرفت

قدردانی و تجلیل از خانواده معظم شهیدان پاشاپور و پورهنگ
  • ۱۴:۱ ۱۳۹۹/۶/۲۴
  • ظهر امروز (دوشنبه) و در محل فدراسیون کشتی مراسم تجلیل و قدردانی از خانواده معظم شهیدان مدافع حرم اصغر پاشاپور و محمد پورهنگ برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این مراسم که در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و با حضور علیرضا دبیر رئیس، حمید سوریان نایب رئیس و محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی برگزار شد، به نمایندگی از جامعه کشتی کشور، از خانواده معزز و معظم شهدای مدافع حرم (پدر و مادر) اصغر پاشاپور از فرماندهان و همرزمان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و طلبه ی شهید محمد پورهنگ داماد خانواده پاشاپور، قدردانی و تجلیل بعمل آمد.

    شهید پاشاپور از یاران نزدیک حاج قاسم سلیمانی بود که بعد از شهادت او به روایت همرزمانش بسیار بی‌تاب و بی‌قرار وصل حاج قاسم بود و نهایتا این فراق چندان طولی نکشید و بعد از حدود یک ماه او نیز به شهادت رسید. پیکر مطهر او توسط تروریست‌های احرار الشام (جبهه النصره) ربوده شده و نهایتا پیکر بی سر این شهید توسط رزمندگان مدافع حرم بعد از گذشت چندین روز با دو اسیر جبهه‌النصره تبادل شده و به کشور بازگشت. پاشاپور متولد شهرری بود و از او سه فرزند به یادگار مانده است.


    http://iawf.ir/lnks/58944/-.aspx