نسخه چاپی

با درخواست تعدادی از باشگاه های شرکت کننده

مراسم قرعه کشی لیگ برتر کشتی 29 مردادماه برگزار می شود
 • ۱۲:۵۷ ۱۳۹۹/۵/۲۰
 • با توجه به درخواست تعدادی از باشگاههای شرکت کننده در بیستمین دوره لیگ برتر کشتی، جام یادگار امام(ره) مراسم قرعه کشی این مسابقات به تعویق افتاد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از سازمان لیگ کشتی، با وجود برنامه ریزی سازمان لیگ کشتی برای برگزاری مراسم قرعه کشی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاههای کشور، جام یادگار امام(ره) در روز 23 مردادماه، با توجه به درخواست تعدادی از تیم های شرکت کننده این مراسم به تعویق افتاد.

  چند باشگاه که هنوز مدارک مربوطه را به خاطر برخی محدودیت های اعمال شده در کشور در هفته های اخیر تکمیل نکرده اند و روال اداری ثبت نام و ثبت قرارداد آن ها تکمیل نشده، از فدراسیون و سازمان لیگ کشتی درخواست تعویق مراسم قرعه کشی را داشتند.

  در همین راستا فدراسیون و سازمان لیگ کشتی بعد از موافقت با درخواست این تعداد از باشگاه ها، 29 مردادماه را به عنوان زمان جدید مراسم قرعه کشی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام (ره) اعلام کرد.

  گفتنی است؛ این مراسم از ساعت 10 الی 12 روز چهارشنبه 29 مردادماه با حضور مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ و نمایندگان باشگاه ها برگزار خواهد شد.

  http://iawf.ir/lnks/58823/-.aspx