نسخه چاپی

صبح امروز و در محل فدراسیون کشتی (همراه با گزارش تصویری)

از دو پیشکسوت کشتی تجلیل بعمل آمد
 • ۱۳:۵۱ ۱۳۹۹/۵/۱۹
 • صبح امروز و در محل فدراسیون، از محمد بزم آور و علی اصغر اسلامی دو پیشکسوت کشتی تجلیل بعمل آمد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این مراسم که با حضور علیرضا دبیر رئیس، حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون، محمد نصیری قهرمان اسبق وزنه برداری المپیک و جهان، محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد، علی اکبر جیرسرایی رئیس و احمد عرب مسئول رسیدگی به امور پیشکسوتان کمیته پیشکسوتان کشتی برگزار شد، از محمد بزم آور دارنده مدال برنز جهان و علی اصغر اسلامی عضو اسبق تیم ملی کشتی آزاد تجلیل بعمل آمد.

  در این نشست صمیمانه محمد اسلامی از خاطرات خود در اردوهای تیم های ملی کشتی و مسابقات گفت و در ادامه محمد نصیری نیز ضمن تقدیر از این حرکت فدراسیون آن را کاری ارزشمند دانست.

  حمید سوریان در این مراسم با اشاره به اینکه هرچه داریم از وجود پربرکت پیشکسوتان است گفت: وظیفه حکم می کند در خدمت شما عزیزان باشیم و از خدا برای شما آرزوی سلامتی و عزت دارم.

  رئیس فدراسیون کشتی نیز با تأکید بر حفظ جایگاه پیشکسوتان، احترام و توجه به موسپیدان این ورزش ملی، مذهبی و سنتی را جزء اصلی ترین وظایف فدراسیون برشمرد و اظهار داشت: خوشحالم که امروز در خدمت شما عزیزان هستم و این کمترین کاری بود که می توانستیم برای شما انجام دهیم و باید کاری کنیم که کسانی که سال ها برای این کشور افتخارآفرینی کرده اند از یادها نروند.

  در پایان این مراسم توسط محمد نصیری و حمید سوریان از این دو پیشکسوت گرانقدر کشتی تجلیل بعمل آمد.

  فدراسیون کشتی در راستای احترام به جایگاه ارزشمند پیشکسوتان از سال گذشته و در مسابقات لیگ و رقابت های بین المللی نسبت به تجلیل از پیشکسوتان کشتی از جمله عبداله موحد، منصور برزگر و عباس جدیدی اقدام نموده است و ادامه این روند در برنامه های آتی فدراسیون کشتی قرار دارد.

  http://iawf.ir/lnks/58820/-.aspx