نسخه چاپی

در دیدار رئیس سازمان لیگ با استاندار مازندران مطرح شد:

احمد حسین زادگان: از حضور قدرتمندانه تیم های مازندرانی در لیگ برتر کشتی حمایت خواهیم کرد
  • ۱۸:۳ ۱۳۹۹/۵/۱۷
  • به منظور حمایت از نماینده کشتی آزاد مازندران در لیگ برتر کشتی، جلسه ای با حضور استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس هیات کشتی مازندران و رئیس سازمان لیگ کشتی دیروز (پنج شنبه) در دفتر استاندار مازندارن برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در این جلسه با اشاره به محدودیت های احتمالی برگزاری لیگ برتر کشتی در ماه‌های آینده، خاطر نشان کرد: با ارزیابی کم و کیف شرایط برگزاری مسابقات لیگ برتر کشتی نسبت به آماده سازی  و کمک برای حضور قوی و منسجم تیم های مازندرانی در لیگ برتر کشتی اقدام خواهیم کرد تا شاهد توسعه  بیش از پیش  ورزش اول استان باشیم.  

    حسین زادگان با تاکید بر اهمیت رشته ورزشی کشتی برای مردم مازندران، افزود: باید کمک کنیم تا رونق دوباره به کشتی برگردد و در این مسیر برای حضور قدرتمندانه تیم های مازندرانی در لیگ تلاش خواهیم کرد.

    عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی نیز در این نشست گفت: استاندار  مازندران از چهره های ورزشی هستند و مطمئن هستیم که از توسعه ورزش کشتی و نماینده کشتی مازندران در لیگ برتر حمایت خواهند کرد.   
    http://iawf.ir/lnks/58814/-.aspx