نسخه چاپی

در نشست رئیس سازمان لیگ با استاندار گیلان مطرح شد:

اعلام علاقمندی برای میزبانی از کشتی آزاد جام تختی
 • ۱۱:۲۳ ۱۳۹۹/۴/۴
 • نشست رییس سازمان لیگ کشتی با استاندار گیلان دیروز (سه شنبه) برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی دیروز (سه شنبه) در نشستی با ارسلان زارع، استاندار گیلان حضور یافت.

  زارع در این نشست خطاب به رییس سازمان لیگ کشتی گفت: کشتی در استان گیلان علاقه‌مندان زیادی دارد و به همین خاطر ما هم دوست داریم که کشتی در استان رشد و توسعه پیدا کند. کشتی بخشی از فرهنگ مردم در خطه گیلان دقیقا مثل سراسر ایران است. در همین راستا جلساتی با مدیرکل ورزش و جوانان استان داشتیم تا بتوانیم زیرساخت های لازم و به ویژه خانه کشتی را برای تمرین کشتی گیران فراهم کنیم.

  وی افزود: به دنبال این هستیم که شوکی را به کشتی استان وارد کنیم. بررسی کردیم که برای این اتفاق یا باید میزبان یک رویداد بین المللی باشیم یا یک نماینده در لیگ کشتی داشته باشیم. با توجه به اینکه کشتی گیران بومی زیادی در استان نداریم، علاقه ما بیشتر به اخذ یک میزبانی بین المللی در رشته کشتی است. سال گذشته جام شهید نامجو را در رشته وزنه برداری در رشت برگزار کردیم که بازتاب بسیار خوبی داشت.

  استاندار گیلان از علاقه  این استان برای میزبانی از مسابقات جام تختی در رشته کشتی آزاد در سال 99 خبر داد و گفت: هفته آینده نشستی پیرامون موضوعات مطرح شده با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل ورزش و جوانان استان و رییس هیات کشتی گیلان برگزار خواهد شد.


  http://iawf.ir/lnks/58678/-.aspx