نسخه چاپی

نشست مشترک رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه آزاد و رییس سازمان لیگ برگزار شد

تداوم تیم داری دانشگاه آزاد در لیگ کشتی آزاد و فرنگی
  • ۱۰:۱۱ ۱۳۹۹/۳/۲۱
  • با اعلام رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد، این دانشگاه در سال 99 نیز در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی حضور خواهد داشت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی به همراه مصطفی شکوهی مسئول کمیته باشگاهه ای سازمان لیگ، دیروز در نشستی با امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد و علی زندی معاون این مرکز شرکت کردند.

    رییس سازمان لیگ کشتی ضمن عرض تبریک بابت انتصاب لشگری به عنوان رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد سال گذشته حضور شایسته‌ای در لیگ کشتی آزاد و فرنگی داشت. این تیم نام نیکی از خود در ورزش به جای گذاشته و در واقع خیلی از مردم دانشگاه آزاد را به حضور فعال در ورزش می شناسند. این برای ما ارزشمند است که شخص آقای دکتر طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی خودشان پیگیر نتایج لیگ کشتی بودند و حمایتشان را از این رشته اعلام کردند.

    لشگری هم در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد فدراسیون و سازمان لیگ کشتی گفت: حضور تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی برای سال 99 در شورای عالی ورزش دانشگاه به تصویب رسیده است. ما به دنبال حضور دو تیم قدرتمند به عنوان نمایندگان دانشگاه آزاد در لیگ کشتی هستیم و به زودی کادرفنی خود را هم مشخص خواهیم کرد. فقط امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم کرونا را شکست دهیم تا ورزشکاران با خیالی راحت در مسابقات حاضر باشند.

    http://iawf.ir/lnks/58630/-.aspx